Wpis z mikrobloga

pierwsze podejście? jak tak, to nie ma co się przejmować, ja za pierwszym razem nie zdałem bo źle wyliczyłem sobie odległość do parkowania, za drugim razem to o-------m maniane bo wymusiłem pierwszeństwo przy wyjeździe z WORDu x d dopiero po wzięciu kilku dodatkowych godzin w innym ośrodku udało mi się jakimś cudem zdać za trzecim. Pamiętaj, 30h to za mało żeby nauczyć się jeździć, dlatego na kursach uczą tylko jak zdać egzamin
  • Odpowiedz
@Mdx91: w sumie to żeby zdać za 1ym razem to trochę trzeba mieć farta, żeby się nic nie o------o( ͡° ͜ʖ ͡°)

np. mnie na 1ym egzaminie wyprzedzało e36 gruz, w momencie jak już skręcałem w lewo w zatoczkę (miałem już kierunkowskaz chwilę włączony). No wina debila w e36 bo wyprzedzał na podwójnej i w trakcie gdy miałem kierunkowskaz ale c--j, miałem się 100 razy upewnić,
  • Odpowiedz
@Mdx91: mi gosć powiedział, że wewnętrzny praktyczny mam u-----y, bo chcieli ode mnie wyciągnąć hajs xD nie zgodziłem się, poszedłem z tym do właściciela szkoły jazdy (i równocześnie do jednego z instruktorów), właściciel to samo. potem poszedłem tam z ojcem, zgodzili się na jeszcze jeden egzamin bez dopłacania za dodatkowe godziny, ale przeprowadzi go właściciel. jakimś "cudem" wszystko było na tip top XD
  • Odpowiedz
miałem się 100 razy upewnić, czy żaden dzban mnie nie wyprzedza( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rivers666: tak samo oblałem, tylko, że na pasach. Wiedziałem, że chce mnie złapać na zmianie pasa przed przejściem, nie pomyślałem, że nie wszyscy stosują się do tego przepisu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakis_login: Jak to wewnętrzny to się p------------a. Pamietam jak kilka lat temu jak zdawałem na prawko to była ustalona kolejność np. Najpierw fotel potem pasy lusterka światła i odpalanie silnika (już nawet nie pamietam kolejności) i jak się zrobiło coś inaczej to błąd xD
Mimo ze jeszcze nawet się kluczyka nie przekręciło
  • Odpowiedz
@Mdx91: Od tego jest kurs i egzamin wewnętrzny, więc luz, natomiast wygląda to jak legitymacja wykopkowego-kierowcy filozofa na wszystkich tagach o poruszaniu się samochodem, więc nawet jeśli nie możesz jeździć, to możesz być pełnoprawnym ekspertem na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jakis_login normalnie, egzaminator przed "łukiem" pyta czy jesteś gotów do jazdy, mówisz, że tak. Egzaminator pyta ponownie, odpowiadasz, że tak, a w międzyczasie zapomniałeś zapiąć pasów :)
  • Odpowiedz