Wpis z mikrobloga

J&J czy Pfizer? W sumie jedyne co mnie obchodzi to samopoczucie następnego dnia, skuteczność mnie nie obchodzi. Plusem dla J&J jest to, że tylko jedna dawka, ale na ten moment jeszcze mi się nie spieszy, no i jeśli mam zdychać po jednej dawce następnego dnia, to wolę mieć dwie dawki po których będę czuł się znośnie. Ja wiem, że zależy od człowieka ale chyba są jakieś dane albo ogólna opinia, po której jest gorzej.
#szczepienia #koronawirus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donthateme: W sobotę byłem szczepiony J&J. Po samej szczepionce tylko lekki ból ramienia, natomiast w nocy częste budzenie, dreszcze i stan podgorączkowy. W niedzielę bolały mnie mięśnie i głowa+dalej stan podgorączkowy, jednak wspomagając się apapem było znośnie. Dzisiaj został tylko ból ramienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@donthateme: jestem dobe po pilznerze, poza boląca ręką nic nie mi nie jest. Może lekki ból głowy, ale mam problemy z zatokami i łeb mnie boli co drugi dzień. No ale to loteria jak się będziesz czuł
  • Odpowiedz
@Ghostur: O proszę, ja też w sobotę, też J&J, identyczne objawy, wczoraj cały dzień ból głowy, ale dziś nadal mam stan podgorączkowy - z tym, że jestem dwumiesięcznym ozdrowieńcem, więc pewnie dlatego.
  • Odpowiedz
@Smartek: To łączę się w bólu, mi się wydawało, że dzisiaj bez stanu już, ale nie mierzyłem temperatury i rano tak sobie się czułem, więc może też lekki stan podgorączkowy był. Ale ja zwalam to na to, że dostałem serię szczepionki "XD".
  • Odpowiedz