Wpis z mikrobloga

Choć jak każdy Prawdziwy Wolnościowiec starający się być obeznanym w temacie znam na pamięć piosenki #kelthuz ( ͡ ͜ʖ ͡) to jednak...

...jakoś zawsze mam wielkie XD kiedy sobie pomyślę, że ten (potrafiący skądinąd naprawdę dosadnie i akuratnie rymami podsumować #libertarianizm ekonomiczny i zamysł #austriackaszkolaekonomii)

wokalista-gitarzysta miał sprawy w sądzie i musiał się publicznie tłumaczyć AKURAT z piosenek wychwalających pewnego zdeklarowanego NARODOWEGO SOCJALISTĘ ( ͡~ ͜ʖ ͡°) czy propagujących rasizm (choć sam jest ponoć tkwiący mocno w #akap i #obiektywizm które są raczej antyrasistowskimi nurtami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oraz w pewnym wycinku swojej twórczości coś zbyt mocno skłaniał się ku "narodowym sebom". Jakby || hmmmm...liczył, że prawaki i interwencjonistyczne konserwy będą jakąś sensowną alternatywą od tego całego znienawidzonego lewactwa. XD ()

Zupełnie wręcz infantylnie nie dostrzegając, że im samym jest zdecydowanie bliżej do równie nielubianego przez niego faszolstwa i ekonomiczno-politycznego etatyzmu niż prawicowego #libertarianie.

Choć sam potrafi być naprawdę oddanym orędownikiem #anarchokapitalizm (i zręcznie przerobić neonazistowski tekst o jednej drodze na utwór #czaszaoracsocjalizm o wydźwięku antysocjalistycznym ((oo)) to jakoś naiwnie liczył na to, że tylko przez wzgląd na swoje skrajnie #prawica #wolnosc poglądy to go #dobrazmiana po 2015 weźmie "pod swoje skrzydła" i ułaskawi go w nie-wolnych sądach czy prokuraturach jako represjonowanego za swoje poglądy przez poprzedników "liberałów" prawicowca.

Zupełnie nie dostrzegając, że już parę lat wcześniej w swojej twórczości uważał braci #kaczynski za lewaków śpiewając o #dziensznura i o policzeniu się z postkomuchami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͠° °)

#rozkminy #rozkminyzdupy #takietam #wokalisci #saluth #korwin #jkm

czy wy też tak macie?

  • jeszczejak 24.0% (6)
  • tak 20.0% (5)
  • yyyy...nie 36.0% (9)
  • nie znam libertariańskiego gromu 20.0% (5)

Oddanych głosów: 25

  • 21
@wygolony_libek-97: To znaczy jedynie, że nie rozumiesz geniuszu miszcza. Właśnie cały urok jego twórczości polega na tym, że sobie skacze z jednej idei na drugą, jak z kwiatka na kwiatek i robi z tego dobrą/nieśmieszną/intrygującą muzykę.

Oraz w pewnym wycinku swojej twórczości coś zbyt mocno skłaniał się ku "narodowym sebom".


Kelthuz nigdy nie skłaniał się ku nikomu, bo robił muzykę dla siebie. Dlatego właśnie objawiał się pod tak wieloma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CXLV: tylko, że przez takie skakanie można uchodzić za mocno niewiarygodnego, wręcz wariata. Takiego skaczącego ze skrajności w skrajność i będącego raz tu raz tam jak wariometr i sztuczny horyzont w czasie podniebnych akrobacji.

Pewnie jest mocno zainteresowany różnymi nurtami i lubi poeksperymentować, ponadprzeciętnie kombinować swoje poglądy.

Ale z drugiej strony jakoś nie pasuje to zbytnio do jego libertariańskości, deklarowanej od początku stałości w uwielbieniu kapitalizmu i anarchistycznej złotej wolności. Z
@wygolony_libek-97:

tylko, że przez takie skakanie można uchodzić za mocno niewiarygodnego, wręcz wariata. Takiego skaczącego ze skrajności w skrajność i będącego raz tu raz tam jak wariometr i sztuczny horyzont w czasie podniebnych akrobacji.

I cała w tym magia, że Kelkuc nim był xD, a przynajmniej w przestrzeni publicznej.

Ale z drugiej strony jakoś nie pasuje to zbytnio do jego libertariańskości, deklarowanej od początku stałości w uwielbieniu kapitalizmu i anarchistycznej złotej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mistrz zawsze i niezmiennie, miał wgląd na gospodarkę, nigdy nie zrewidował swych poglądów na gospodarkę.
@MightyGoldberg: cóż...gospodarka jako synonim ekonomii na pewno w poglądach politycznych jest ważna ale są też rzeczy równie ważne. W końcu konfederaci także zaczynali od tego, że gospodarka jest najnaj, oni chcą tylko niskich podatków a reszta to jakieś nieistotne "bzdety" są ¯_(ツ)_/¯

Lekceważenie reszty jak liberalizm obyczajowy czy kwestie ustrojowe może skończyć się obskurantyzmem i stoczeniem
@wygolony_libek-97: Bo taki jest naprawdę za pewne, on przez tego Aspergera jest jaki jest i chwała mu za to, szkoda tylko że przez to teraz chyba nie nagrywa i ma wszystkich w dupie, a za dawnych złotych lat chyba aż tak nie było. Ja mam mu tylko za złe to że mnie zbanował na swoim kanale bo tak, nie wiem czym mu mogłem podpaść, ale okej xD. Kelthuz często był przecież
@wygolony_libek-97: ale ty głupi jesteś
nigdy się w sądzie nie tłumaczyłem z piosenek o jakimś "narodowym socjaliście" (kim niby?), a żadne moje piosenki nie propagują rasizmu.
"naiwnie liczył na to"
co #!$%@??
przestań brać narkotyki, knypie, dobrze ci radzę