Wpis z mikrobloga

Trzeba było na Trzaskowskiego głosować to może zamiast 2mld na TVP część poszłaby na leczenie onkologiczne.


tego Czaskoskiego, z którego drużyny ekspertem od opieki zdrowotnej był pan Arłukowicz, znany m.in. z kilkukrotnych cięć wydatków na onkologię za swojej kadencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten sam, który chyba po dziś dzień uważany jest za najgorszego MS w historii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świetna alternatywa, milordzie.
@SarahC: przecież to są 2 różne rzeczy. Równie dobrze możesz uciąć wszelkie dotacje do kultury, bo zdrowie ważniejsze. ale jak spróbujesz to się wszystkie darmozjady z teatrów i festiwali na ciebie rzucą i stracisz poparcie w kilka chwil. Te 2 mld poszły na to żeby utrzymać się przy władzy. jak jesteś na górze to masz priorytety.

Plus mówiłem że trzeba było głosować na Trzaska to może by zawetował. Niech się zrzuca
@j3sion: Przecież podałam przykład Chin gdzie telewizja była w stanie na siebie zarobić. Wcale nie chodzi o to, żeby ją #!$%@?ć tylko, żeby na niej zarabiać. Proste - logiczne. A my nie dość, że nie zarabiamy na telewizji to jeszcze dokładamy do interesu grube pieniądze. Jesteśmy dwukrotnie stratni w porównaniu do sąsiada. A ty potem przyjdziesz i będziesz gadać, że "to tak jakby kulturę uciąć". () Nikt
@spere: dobrze jest mieć na uwadze, że w zamian refundują dodatkowy lek na raka jajników ( wycofany dotyczy 80 kobiet - też na jakiś nowotwór)
@Fearaneruial: Generalnie to moje życie jest warte więcej niż życie ogółu Polaków. Mam to oficjalnie na piśmie. Więc jak będzie jedna karetka - a będą mieli mnie albo ciebie zabrać, to wiesz kogo wezmą. Kiedyś trzeba umrzeć ;).
@spere: ten sam niedzielski i reszta rzadu robi chryje o szczepienia wsrod mlodych, gdy na covida umarlo raptem kilkanascie osob w skali calego kraju w wieku ponizej 30 lat.
Ale kilka razy wiecej, bo 80 mozliwych zgonow na raka to luzik, za malo medialne i firmy farmaceutyczne zarobia mniej niz na szczepioneczkach.