Wpis z mikrobloga

@klocucha: nie wierze ludziom z zalozenia, wiec nie wierze ze typ podajacy sie za brata simona zalozyl fejk konto, popisal jakies bzdury, potem zalozyl prawdziwe konto, znowu cos nabazgral, a potem usunal komentarze z fejkowego konta. No blagam, jak to brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mystery_26: słuchaj, wybuchła afera z Simonem, brat się wczuł w to ze brat dostaje hejt, wszedł tu żeby go wybielić i napisać o tym ze to Bibi coś #!$%@?, myślał ze ejst sprytny ale sprzedał się pisownia i błędami ortograficznymi, ludzie go wyczaili, nagle stwierdził ze wymyśli historie ze ktoś do niego napisał na ig, ale ze tamto konto to nie on, zobaczył jednak posty gdzie ludzie wysyłali kalki zwrotu „tylko
@klocucha: I dokładnie po tym, jak wydało się, że konto tylko_teraz to braciszek, pojawiła się nagle jakaś ewula, która założyła konto 15 minut wcześniej i zaczęła pisać wszystko dokładnie na odwrót, że Baśka wcale nie jest z Krzyśkiem itp :D tak jakby ktoś się bał, że wcześniej zdradził za dużo informacji ;) A potem komentarze ewuli również zniknęły.
@klocucha: @mystery_26: ja mam takie letnie 50/50. Zobaczymy za 11 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może ten chłop jest tak bardzo nierozumny, a może jednak to nie on.
Bo to było tak chamsko idealnie głupie, że aż wygląda na fejk, zwłaszcza na wykopie. xD
Aż mi się wydaję, że trollica Ola Ostrowska @olostro założyła dziś 3 czy 4 nowe konta, żeby zrobić szum na tagu, bo
@galileon: @mystery_26 mozna by bylo domniemywac gdyby nie to ze tylko_teraz robil dokladnie takie same bledy i mial takie same wstawki jak brat szymona. I dziwnym trafem jak my go demaskujemy to usuwa wszystkie komentarze co do jednego. Pozniej zjawia sie mateusz z prawdziwego konta wywolany przez uzytkownika instagrama. Nie no blagam ja w takie zbiegi okolicznosci to nie wierze XD