Wpis z mikrobloga

@walk_man: nie widzę sensu bo było o niej wiele razy wałkowane. Wykop i tak już zasypywany codziennie znaleziskami o przewałach PiSu więc o tej babci to spłynie bez większego echa. Ot koleżanka Kaczora wobec której ma dług wdzięczności
@#!$%@?: Rada Nadzorcza z tego co wiem nie zajmuje się energetyką, a raczej oceną rocznych sprawozdań finansowych, sprawdzaniem dokumentów spółki i jej stanu majątku. Nie wiem czy znajdziesz spółkę gdziekolwiek na świecie składająca się z samych ekspertów w dziedzinie w której dana spółka działa. A ta Babka jako Radca Prawny jakieś doświadczenie ma i w radach nadzorczych spółek też już bywała za poprzedniej władzy. Myślę, że bardziej drastyczne przykłady nepotyzmu i kolesiostwa
@SlaVkot: @#!$%@?: By zasiadać w radach nadzorczych trzeba przede wszystkim zdać egzamin potwierdzający komptencje i nie jest on wcale łatwy.

Poza tym wbrew pozorom nie trzeba znać się na energetyce by bardzo dobrze sprawdzać się w radzie nadzorczej spółki energetycznej. Na energetyce powinien znać się ktoś z zarządu i to niekoniecznie wszyscy. Generalnie w RN prawnicy, ekonomiści ludzie po firze sprawdzają się bardzo dobrze. Rada Nadzorcza jak sama nazwa wskazuje nadzoruje
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wiesz, ja nie mam za grosz pojęcia o polityce i załatwianiu pracy po znajomości więc wklejam takie rzeczy mając nadzieję, że mądrzejsi ode mnie tacy jak Ty mi wyjaśnią dlaczego nie było nikogo bardziej kompetentnego niż koleżanka Jarka Kaczyńskiego która kiedyś mu pożyczyła kasę. Dzięki za wyjaśnienie
@#!$%@?: Płaci ci ktoś za to #!$%@? logiki? Na początku twierdziłeś, że nie ma żadnych kompetencji poza byciem koleżanką Kaczyńskiego teraz jak ci wytłumaczyłem razem z innymi gośćmi, że kompetencje ma jak najbardziej to odwracasz kota ogonem, że miało nie być nikogo bardziej kompetentnego. Zastanawiam się tylko czy płaci ci ktoś za to marne trollowanie czy jesteś zwykłym pożytecznym idiotą
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jestem zwykłym idiotą nie umiejącym w politykę i powiązania polityczne. Ufam ludziom bez granic i w to, że nie obsadzają stanowisk po znajomości a według klucza kompetencji i, że ta babcia była najlepszą kandydatką w Polsce na to stanowisko i bardziej się do tego nadaje niż ja do zmiany pampersów DPSie.