Wpis z mikrobloga

Wszystkie newsy ze świata i wskaźniki sugerują, że czeka nas kryzys finansowy. Powoli się wszystko zaczyna walić. Niektórzy uciekają do kupna srebra.

Jednak ja, jako wizjoner, znalazłem lepszy sposób ulokowania środków. Skupuję z rynku wtórnego obciążenie żeliwne. Trzyma ono lepiej swoją wartość niż metale szlachetne. Siła grawitacji nie traci na wartości. Można również będąc grubasem wyczyścić rynek z podaży. To kolejna zaleta. W kilka osób można zrobić squeeze ceny żeliwa.

Właśnie czekam na decyzję kredytową. Planuję wykupić żeliwo w całym województwie. Trzymajcie kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
G.....k - Wszystkie newsy ze świata i wskaźniki sugerują, że czeka nas kryzys finanso...

źródło: comment_1621781577FMO3BrRjv3R30AvEHgCBfv.jpg

Pobierz
  • 15
@Gepardzik: przyznam ze patrzac na to ile kosztuje obciazenie na allegro itp to jak uda ci się skupić od kogos tanio to pewnie bedziesz miał niezly zysk procentowo, az zacząłem sie zastanawiać ile by kosztowało odlanie z zeliwa obciażników takich w firmie dla ktorej robiłem kiedyś modele 3d, mieli miec hutniczy i własnie robili odlewy żeliwne, musze chyba do nich napisac i zapytać ile by wzieli za tone obciazenia xD