Wpis z mikrobloga

@fervi: Masz bridge. Możesz przerzucić ETH na Matic, (albo DAI) i w drugą stronę.
Ja przerzucałem DAI z sieci BSC (bo niżesz fee niż na ETH i też wtedy miałem tam środki), a ostatnio mi się jeszcze pokazało że z Fantom możne przerzucić. Więc na chwilę obecną najtaniej to bym kupił fantom na binance zmienił na dai (na sushiswap) i przrzucił na matic za pomocą tego: https://www.xpollinate.io/
  • Odpowiedz
@fervi: Oczywiście do czasu aż binance wprowadzić możliwość przelewania Matica po sieci polygon. Bo obecnie jest tylko ETH i BSC. Ale są podobno jakieś giełdy które pozwalają przelać w ten sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@calyrokczekamnawoodstock: skąd te kilka lat? Ja bym obstawiał parę miesięcy ustatkowania i znowu w górę. Jak tylko zobaczę że przez kilka tygodni nie spada to sam się zapakuję. Potem miesiące wzrostów, do pociągu wsiadają janusze i mamy to the moon. I wtedy właśnie pakuję walizę i skaczę z pędzącego pociągu :D
  • Odpowiedz
@calyrokczekamnawoodstock: dokładnie tak zrobiłem. Już mnie wkurzało to sprawdzanie kursu nonstop. Sprzedałem to gówno w #!$%@? i pousuwałem wszystkie apki, alerty, itd. W btc wejdę jak będzie znowu po 10k. Póki co odradzam kazdemu te marną inwestycje. Ja na tym straciłem i jestem mega wkur*iony na tego wirtualnego pieniądza.
  • Odpowiedz