Wpis z mikrobloga

@bialy_wilk: z tego co i ja wiem takie prowokacje mogą również być karalne.

@kerdian: Policja to powinna się przyjrzeć nielegalnym działaniom grupki przebierańców, szczególnie tej p---y karyny co się czuje panią swiata. 3/4 osób z nagrań jest zwyczajnie niepoczytalna to jest pierwsze primo. Drugie primo, po drugie w rozmowach cudotwórców samarytanow nie ma zdań, które by sugerowały ze małoletnie osoby NIE CHCĄ tego seksu uprawiać. Ba, osoby te
  • Odpowiedz
małoletnie osoby NIE CHCĄ tego seksu uprawiać


@Pulton: Małoletnie osoby poniżej 15 lat nie bez powodu nie mają prawnej możliwości CHCIEĆ uprawiać seksu. Nawet jeżeli znajdziesz super chętną 14-latkę, która wygląda na parę lat więcej to jeżeli jesteś skłonny z nią uprawiać s--s, to jest z tobą coś poważnie nie tak.
  • Odpowiedz
@mirkacz: Taa, bo wszystko wrzucone na wykop to najprawdziwsza prawda. Ta rozmowa ze znaleziska wygląda raczej na próbę łowienia frajerów i dogadania się później za kasę. @CwanyLis93 ma tutaj rację. Taki dowód jest dla sądu spalony, a łowcy tracą wtedy wiarygodność, czas i hajs na jeżdżenie po całej Polsce.
  • Odpowiedz
@Pulton: tak, prowokacje robione przez służby. Jeśli powiem ci ze mam 14 lat i za 100 zrobię ci loda a ty się zgodzisz to nie ma to żadnej mocy bo możesz powiedzieć ze głupio gadałeś i się wygłupiałeś. Dla mnie to jest p------e i powinno być karane.
  • Odpowiedz
Nawet jeżeli znajdziesz super chętną 14-latkę, która wygląda na parę lat więcej to jeżeli jesteś skłonny z nią uprawiać s--s, to jest z tobą coś poważnie nie tak.


@kerdian: ? skoro wygląda na starszą to w czym problem panie bagieto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bialy_wilk: Dlatego większość tych osób wychodzi po 48h jeśli to jedyne co na nich mają. Oni o tym dobrze wiedzą, dlatego nagrywają i pokazują ich żeby im s-------ć życie w jakikolwiek sposób.
  • Odpowiedz