Wpis z mikrobloga

@pieroszkowy: 28 na karku mentalnie 18/19. 18tki super z wyglądu, łatwowierne wszystkim im imponujesz ale ciut mniej tematów do rozmowy no i jak myślisz o dłuższym związku a takie mnie tylko interesują to wiadomo że im coś do łba strzeli albo jak pójdąn a studia/znajdą prace po coś się zmieni.
Laska 22+ no to już myślę spoko opcja, w głowie już cos poukładane, na tyle młoda że pełna energii, jak nie
@Variv: Czy weźmiesz 18tke czy 28ke to planując razem się szczęśliwie zestarzeć godzisz się z tym że każda się zestarzeje, Ty też :P Więc nieważny wiek ważne co ma w głowie, jakie podejścei do życia i charakter :D
@pregunta: ototo :D Jak zniknie moje konto to znaczy że kogoś znalazłem i zacieram ślady xD Na wykopie pokazuje swoją mroczną stronę, którą kryje przed światem w obawie przed jego zniszczeniem xD
@pieroszkowy: ja tam akurat wolę rówieśniczki albo ciut starsze(+30), bo z młodszymi o te 10 lat, to już czuć, że to inne pokolenie. Problemem takich "starszych" dziewczyn jest jednak chęć posiadania dziecka i parcie na ślub, a to mnie odrzuca.

Czy weźmiesz 18tke czy 28ke to planując razem się szczęśliwie zestarzeć godzisz się z tym że każda się zestarzeje, Ty też :P Więc nieważny wiek ważne co ma w głowie, jakie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: ostatnio doszedłem do wniosku, że wiek ostrzegawczy dla kobiety, to moment gdy obawiasz się nie tyle samego wieku wybranki, co faktu że jej koleżanki mają tyle samo lat i będą tworzyć jej presję na ślub /dzieci /kredyt czy inne gówno
Ja szukam dziewczyny na stałe z którą przynajmniej przez parę lat popodruzujemy, podoświadczamy świata, poszalejemy razem potem powoli można myśleć o stabilizacji.


@Niebadzlosiem: A ona po tych paru wspaniałych latach, jeśli się wtedy wycofasz, będzie dla 99% mężczyzn partnerką drugiej kategorii, bo będzie w wieku gdzie nie ma miejsca na powtórzenie znowu kilku wspaniałych lat przed założeniem rodziny. Przecież to jest historia stara jak świat. Powodzenia i nie zapomnij się szybko
Mam zasadę że panna musi być o dzień młodsza, chociaż tyle :P Wtedy w głowie mam że jestem bardziej doświadczony, bardziej rozwinięty , wiem więcej i ogólnie dzięki temu czuje się pewniej :P


@shellycat: Niezła czerwona flaga, nie chciałabym być z kimś kto skiśnie jak sobie nie wkręci, że jest mądrzejszy ode mnie i opiera to na tak idiotycznej przesłance jak data urodzenia.
@shellycat: No a po miałbym się wiązać z taką która chce od razu stabilizacji i rodzinki ? Z dzieciakami trudniej coś zobaczyć. Wiadomo trafią się lepsze gorsze ale jak się człowiek zasiedzi to ciężej dupe ruszyć. Jak z partnerką przeżyję wiele ciekawych chwil to może będziemy miec wspólnie podejście że lepiej przeżyć niż mieć. Że jak przyjdą dzieicaki na świat to sama będzie cisneła by z dzieciakiem próbować coś zobaczyć. Teraz