Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
229 716 + 80 = 229 796

Pierwszy w tym roku pocovidowy rajd rowerowy. Dużo szutrów, trochę piachów i nieco asfaltu - całkiem przyjemna trasa pod rower MTB. Samego rajdu było niecałe 20 km, reszta to dojazdy i wypad po #kwadraty, który udało się zrealizować przed startem.

Wpadły dwa kwadraty, w tym jeden do wspólnej mapy. Kierunek północny na jakiś czas odpuszczam, pora rozbudować coś na południowym wschodzie.

Max square: 16x16
Max cluster: 573 (+8)
Total tiles: 1164 (+2)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
the_red - 229 716 + 80 = 229 796

Pierwszy w tym roku pocovidowy rajd rowerowy. Duż...

źródło: comment_1621623982alf8ZwJLkOAHVtO0zHwfB6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@the_red: btw - z @AlteredState mamy zaplanowane na początek czerwca okolice Świecia, m.in. Dworzysko, gdzie obaj mamy dziury. Ale to standardowa droga pomiędzy Świeciem i Grucznem. W sumie jak planuję i tak +100, to chodzi mi po głowie żeby dorobić kwadraty gdzie mamy wspólną dziurę (3 chyba, nad Wisłą), ale nie obiecuję :)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: O super, jak odblokujecie Dworzyska to mamy wspólny 21x21 i już tylko parę kroków do Top10. ;)
Ten zielony, który zaznaczyłeś to niestety kwadrat, który trzyma mojego niebieskiego square'a w ryzach czekając na Wielkie Odblokowanie. Mam w planie pojechać po niego jakoś pod koniec sezonu letniego.
  • Odpowiedz
@AlteredState: i będe miał ominięte dwa kwadraty :P jeśli ten dzień i tak jest pod rower podporządkowany i robimy chatę mennonicką i grodzisko, to poświęcę kolejnę pół godziny żeby wbiec na pole ;) i tak tam dziury zostaną i w przyszłym roku będę musiał jechać specjalnie. Proponuję ustalić ad-hoc, ale przygotować się mentalnie :D
  • Odpowiedz
@szeszupa: mamy potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z mojej strony (północy - zachód), mam w planach wypełnienie kwadratów do Cekcyna (ok 10km przed Tucholą). Północ już mamy aż za Grudziądz. Do linii Nowego zostały tylko pojedyncze ulepy do zebrania. Chyba najmocniej brakuje nam regionu Chełmża - Chełmno.
  • Odpowiedz
@szeszupa: Jeśli mowa o planach na ten rok, to będzie ciężko z tak dużym kwadratem.
Chełmno - Chełmża - Kowalewo Pom. - Golub-Dobrzyń - na tej linii są największe dziury.
Do końca wakacji zrobię kwadrat Nowe - Chełmno i powinniśmy wskoczyć do rankingu z dużym wspólnym kwadratem. Jeśli koledzy z Bydgoszczy zrobią swój duży, trzeba będzie popracować nad ich połączeniem, ale to chyba w przyszłym roku wyjdzie.
  • Odpowiedz