Wpis z mikrobloga

No więc czy da się dostać pracę po bootcampie? Nadal da się. Mój #rozowypasek dostał. Warunek? Musisz szukać pracy co najmniej w Europie a najlepiej globalnie. Zajęło to około miesiąc po wystartowaniu z wysyłaniem CV. Patrząc na samą Polskę chyba też dałoby radę, ale jest zdecydowanie ciężej, bo chyba mamy w Polsce bootcamperów, jak grzybów po deszczu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A więc można, jak najbardziej, tylko trzeba zapierniczać od świtu do nocy.
#bootcamp #programowanie
malyludeklego - No więc czy da się dostać pracę po bootcampie? Nadal da się. Mój #roz...

źródło: comment_1621601357C4GfsuJfd6joxW29r5ob4s.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@blashot: Nie rozumiem? Bo kobieta? Chyba jest odwrotnie. Koleżanka po studiach informatycznych mi opowiadała, ze tylu seksistowskich, kąśliwych i wywyższających się komentarzy od kuców it w Polsce nigdy nie słyszała, co starając się o pracę, której oczywiście nie dostała. Znalazła ją.. w Czechach, a więc również zagranicą.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: gdzie to napisalem?? po prostu kobiety są niszowe w IT i zawsze mają większą szanse wejść do branży niż faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą co to za chwalenie się, że kobieta dostała prace po bootcamp?
  • Odpowiedz
@blashot: Ja tam się cieszę, bo oboje będziemy programować - przynajmniej od teraz będziemy mogli walić do siebie it sucharami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tylko chciałem w tym poście przekazać, że jak najbardziej jest możliwe dostanie tak pracy, bo wiele osób o to dość często pyta - czy jest w ogóle sens zaczynać taki kurs. Moja odpowiedź: Tak, jeśli płynnie rozmawiasz po angielsku i masz sporo
  • Odpowiedz
@ajgoron: Startup w Hiszpanii, minimalna dla juniora tam, łatwo wygooglac, wiec na polskie warunki bardzo dobrze. Na razie próbny kontrakt na pół roku. Nie jest to może i google, ale od czegoś zacząć trzeba. React + Node.js. Ja się mega cieszę, bo serio było tyle godzin wyorane, że masakra. Podczas gdy ja sobie smacznie spałem ona jeszcze pracowała nad projektami.
  • Odpowiedz
No więc czy da się dostać pracę po bootcampie?


@maly_ludek_lego: u mnie też kiedyś przyjęli laskę po bootcampie. Czy dlatego że była po bootcampie? Nie, bo ogarniała. Możesz być na bootcampie i się faktycznie nauczyć i rozwijać, a możesz (jak większość) stwierdzić, że ci się należy i czekać na oferty 15k junior.
  • Odpowiedz