Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw: leżę xdxd wcale taki nie jesteś typie xd

Poprawiłem twój tekst:
"Bardzo uważnie stopniuje obrażanie kogoś w życiu. No chyba, że to kobieta. Wtedy może być lekarzem i całe życie leczycwza darmo dzieci w Somali ale nie należy jej się szacunek.
Albo normikiem. Albo odziedziczyl pieniądze po rodzicach. Albo... Albo... Albo... W sumie to szanuje tylko życiowych nieudaczników i kaleki bo się z nimi utożsamiam"

Nie wierzę, że naprawdę tak
@przegrany_przegryw: jestem obrońcą każdego kto jest ode mnie słabszy, nie tylko w internecie.

Jeszcze niedawno widziałem twój komentarz a propo słowa na n. Pisałeś tam, że jak to czemu nie można tak pisać, normalne słowo. Oznaczające tyle co sm0luch. Proponowałeś używanie go jak każdego innego.

I gdzie wtedy było to twoje "bardzo uważnie stopniuje obrażanie kogoś w życiu"?

Czym się różni używanie słowa na N od używania hasła niedorozwój?

! Tym,
@przegrany_przegryw: Nie mówię, że masz brać od niego pieniądze. Po prostu tłumienie w sobie nienawiści szkodzi tylko Tobie, sam sobie robisz krzywdę tym uczuciem. On tego nie czuje.

Co do pierwszej części to tak samo jak mogę powiedzieć "zapomniałem kanapek z domu, ale ze mnie idiota" ale nie będę zadowolony gdy ktoś inny mnie tak nazwie. Tak samo dwóch kumpli może się dla żartów wyzywać ale śmiechy się skończą gdy tych