Wpis z mikrobloga

Czy większość kobiet nie ma żadnych zainteresowań? Nie znam żadnej Pani która miałaby jakąś pasję. Każdy mój ziomek ma jakieś hobby. Sam mam kilka z których musze wybierać bo nie starczyłoby mi czasu na wszystko co chciałbym realizować. Niech każdy niebieski czytający ten wpis się zastanowi, na pewno znajdzie cos co lubi robić w wolnym czasie, teraz spójrzcie na różowe które was otaczają.
Przypadkowo natrafiłem na forum poszukiwaczy skarbów. Goście dyskutują który wykrywacz metalu jest najlepszy, ustawiają się na miejscówki szukać kapsli i bursztynu.

Forum dla kobiet? Znalazłem jedno:
- "Zaszłam w ciąże mam 17 lat co robić"
- "Co dziś jadłyście na obiad"
- "Wasza wymarzona noc poślubna"
- "Rozwód a podział majątku"

To tylko przykładowe ale tak wyglądają wszystkie topici.
Różowe często za przykład podają podróże ale spróbujcie im zaproponować wycieczkę do św. Lipki.
Pasja różowych - luksus.

  • 17
Dlaczego większość kobiet nie ma żadnych zainteresowań?


@PancakeV: takich jak szycie? Taniec? Jazda konna? Gotowanie (nie mówię tu o schabowym z kapustą, ale takie legitne eksperymenty kulinarne)? Offroad?
Nie mam wielu znajomych różowych, więc tylko to mi się rzuciło na punkt widzenia.
Może po prostu jesteś nudny i masz nudnych znajomych?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PancakeV: za wszelką cenę chcesz pokazać jak to kobiety nie mają żadnego hobby xd jaki to ma sens w ogóle. Jedni napiszą, że ich różowa to ma takie hobby, jakieś różowe, że one to mają hobby takie i siakie, a niektórzy się z tobą zgodzą. Naprawdę wiarygodne źródło xd potem ktoś napisze, że gierki i piłka nożna to nie hobby, a potem, że podróże to nie hobby, bo ktoś mieszkał w
@PancakeV: nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale moja różowa i większość koleżanek ma fajne pasje, te od bombelków w wieku 17 lat to jakoś średnio moja grupa, ogólnie unikałem kobiet #!$%@? na punkcie dzieci, są mówiąc wprost monotematyczne.
Ależ mają hobby! Takie jak: netflix, podróże czy zdjęcia a to dopiero pakiet startowy! W pakiecie rozszerzonym są to dodatkowo: faceci (czyt. Chad/heban) lakier do paznokci, polskie komedie romantyczne i muzyka pop (max martin się kłania). Nie wiem jak można mówić że nasze p0lskie witaminki nie mają hobby! Przecie to faceci nie mają hobby no bo jak wiadomo np. Gra na gitarze/ nagrywanie, mechanika samochodowa, wyczynowa jazda na rowerze czy sklejanie modeli