Wpis z mikrobloga

@paczelok: też dostaje #!$%@? i piana z ust mi leci jak mnie sklepowa pyta "co podać?". NO JA #!$%@?, TO NIE WIDAĆ PO CO TU JESTEM? no #!$%@? mnie takie zachowanie. i żeby to jeszcze jakoś dyskretniej, albo elokwentniej brzmiało np "czy zastanawiał się pan w drodze w co zechciałby pan sie u nas zaopatrzyć". TO NIE #!$%@?, prosto z mostu wali czego chce. zupełny brak zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Kieres: to po #!$%@? typiara każe #!$%@? jakiś teatrzyk, skoro wszyscy wiedzą, że są tam tylko dla ruchania? Zamiast po dostaniu pytania od faceta 'co tutaj robisz?' odpowiedzieć 'szukam tego samego, co ty', to baba mówi na tiktoku, że finezyjniej to trzeba rozegrać. A wiesz dlaczego? Bo gdyby tak łatwo poszło, to by się poczuła jak szmata
  • Odpowiedz
@rozmontowany: jak pisze do niej setka typów dziennie to dlaczego ma nie selekcjonować?
Jak będziesz miał 5 różowych chętnych na bolca tego wieczoru, o podobnym wyglądzie, to też wybierzesz tą, z którą rozmawia ci się najlepiej/jest intrygująca.
Lepiej pójść do łóżka z kimś ciekawym, z kim można pogadać niż z sfrustrowanym wykopkiem twojego pokroju.
  • Odpowiedz
Lepiej pójść do łóżka z kimś ciekawym, z kim można pogadać niż z sfrustrowanym wykopkiem twojego pokroju.


@Kieres: I tutaj rozumiem, ale jej postawa jest w stylu 'pokaz, że to mam tobie dupy dać', a nie 'zobaczmy, czy dobrze będzie się nam flirtować'
Czyli masz strugać przed nią pawiana, a księżna może cię wybierze. A żeby #!$%@? szajs przed laska, która się #!$%@?, to godności trzeba nie mieć
  • Odpowiedz
przed laska, która się #!$%@?


@rozmontowany: i czemu już wiem, że jesteś piwniczakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takimi tekstami rzucają frustraci, którzy jedyne co robią to walą konia w piwnicy
  • Odpowiedz