Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: sam jestem zdania, że pedofili powinno się skazywać do więzienia, ale wśród nich jest sporo osób, które same wiedzą o tym, że to jest złe ale takie osoby boją iść na terapię właśnie przez takich ludzi.
Są dowody, skrzywdzone dziecko - do więzienia. Ale to, że nie jestem za takimi sebiksami robiącymi za policję, sąd które gdyby nie konsekwencje prawne pewnie by zabili domniemanych pedofili. I popieram cię w 100%
  • Odpowiedz
xD to Ci wielcy samozwańczy łowcy pedofilów?

@mikasz:
Ja mam nawet inną teorię, że oni atakują jako 16-latki, a tuż przed spotkaniem wychodzi że to 13-14-tki realnie. Byle by był screen z tym :D
  • Odpowiedz
jaki macie lepszy pomysł na wyłapywanie i skuteczne pozbywanie się pedofili?


@Zordon_: XD

Tak bo skuteczność w walcę z pedofilią opiera się wyłącznie na Januszu i Sebastianie z samozwańczej milicji, którzy uskuteczniają prowokacje dla debili w internecie.

Analogicznie można próbować jakiemuś dzieciakowi sprzedać oregano zamiast marychy i ogłośić, że niniejszym złapano nowego Escobara.
  • Odpowiedz
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC Mireczku, dawaj znać, tak na prawdę nie umówiłeś się na nic z nią. Nie sraj w gacie. Co najważniejsze - jak zrobią jakiś nalot nie zgadzaj się na żadne publikowanie wizerunku, #!$%@? sobie życie już do końca.

Bardzo nie podoba mi się, jak oni funkcjonują. To, co robią mężczyźni których łapią jest cholerstwem ale publikowanie wizerunku i znęcanie się podczas rozmowy to takie ja #!$%@?ę. Od tego są służby, a nie
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Wszystkie z przykładów które podałeś są legalne prawnie (w Polsce wiek graniczny to 15 lat). Jeśli chodzi o normy społeczne to nie wiem, ludzie mają to do siebie, że jak można się do kogoś #!$%@?ć o coś to się dojebią. Podejrzewam, że 30 latek z 15-tką byłby najbardziej szkalowany, bo jednak "TO JESZCZE DZIECKO PEDOFILU" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Twoich przykładach brakuje najbardziej #!$%@? sytuacji.
  • Odpowiedz