Wpis z mikrobloga

ich groźby nie podpadają pod art. 115 k.k.?

@takikaprys: ja ostatnio na messengerze napisałem do tej całej "organizacji", że powinni się leczyć i są groźni dla otoczenia, to napisali mi, że się doigram i zostanę uspokojony, jak jeszcze się odezwę. No to się odzywałem, chcąc się dowiedzieć jak mnie mają zamiar "uspokoić", ale dostałem bloka.

#!$%@? ich jeszcze z innych stron, mam nadzieję, że wymsknie im się jakieś zastraszenie, groźba
  • Odpowiedz
@Zordon_:

Co według Was powinno się robić z pedofilami

Nie wiem, jak już to oddawać w ręce policji i tyle? Działać zgodnie z prawem, a nie poza nim? Tacy są cwani, innych kamerują, a sami ryj zakrywają i ustawiają się w grupkę przy upośledzonej osobie (bo tylko takie potrafią złapać) i kręcą ich dla wyświetleń, rzucają jakieś głupie żarciki i narażają nie tylko ich na gnębienie, ale przede wszystkim ich
  • Odpowiedz
Złapią niedorozwiniętego i zniszczą na kamerach dla wyświetleń, udając 13-14 latke


@Mescuda: Co lepsze, przecież na tym wysyłanym przez nich zdjęciu jest w pełni dojrzała płciowo dziewczyna. Ktoś kto na taką poleci na pewno nie jest pedofilem. Uprawiając z nią seks (o ile by faktycznie istniała i miałaby 14 lat) popełnia przestępstwo wedle polskiego prawodawstwa, ale nie jest to pedofil. Co więcej, wystarczy pojechać za granicę niemiecką by było to
  • Odpowiedz
@dr3vil: Przeciętny polag myśli, że <15 lat to pedofilia bo tak prawo stanowi. Nie rozumie, że pedofilia nie jest regulowana prawnie bo to choroba i nie ma nic wspólnego z wiekiem przyzwolenia. Są miejsca na świecie gdzie np. dozwolone jest od lat 18, już widzę jak 20 latek umawiający się z 17 latką jest nazywany pedofilem, biedne 17-letnie dzieci skrzywdzone na całe życie XD
  • Odpowiedz
@ladykagami: może po prostu umówcie dwóch łowców ze sobą
@Zordon_: a kim ty jesteś #!$%@? by wymierzać sprawiedliwość? zjebem w kominiarce i kamizelce wędkarskiej najwyżej. Gdyby chodziło o sprawiedliwość to byś siedział w cieniu i zgłaszał ich na policje a nie żebrał o pieniążki
  • Odpowiedz
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: Następnym razem spróbuj napisać, że zgłaszasz sprawę na policję, bo nieletnia się prostytuuje i co najmniej kurator powinien się przyjrzeć sytuacji rodzinnej, skoro rodzice na to pozwalają. Ciekawe czy by obsrali zbroję. Bo wielu takich łowców to kryptopedofile. Zaraz by komputer przez okno poleciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A wszystkim komentującym polecam zapoznać się z historią Leszka Pękalskiego, biednego chłopaka, upośledzonego, który tylko chciał mieć żonę.
  • Odpowiedz