Wpis z mikrobloga

Osoby, które rzeczywiście się interesują możliwością szkodliwości szczepionek to właśnie osoby o wysokiej świadomości

@DanteTooMayCry: Osoby o rzeczywiście wysokiej świadomości już dawno są zapisane na szczepienie, bo wiedzą, że szczepionki są bezpieczne i są gwarantem "trzymania w ryzach" wirusa. Jeśli ktoś miał wątpliwości to wszystkie bzdury na temat szczepionek można obalić jednym dniem solidnego researchu (badań naukowych i statystyk z krajów o dużym odsetku szczepień).
@Strus:

Osoby o rzeczywiście wysokiej świadomości już dawno są zapisane na szczepienie, bo wiedzą, że szczepionki są bezpieczne i są gwarantem "trzymania w ryzach" wirusa. Jeśli ktoś miał wątpliwości to wszystkie bzdury na temat szczepionek można obalić jednym dniem solidnego researchu (badań naukowych i statystyk z krajów o dużym odsetku szczepień).


Osoby o rzeczywiście wysokiej świadomości już dawno stwierdziły, że się nie zaszczepią, bo wiedzą, że nie ma nawet takiej potrzeby.
Tak, wiem, że skutki tych wszystkich rzeczy na obrazku są dobrze znane.


@kalamok_blanko jakie niby są negatywne skutki picia energetyków? Nie odsyłaj mnie do Google, bo piszesz, że dobrze wiesz. Ja znam tylko durne, powielane mity, rozpowszechnianie dla wyświetleń reklam.
Z tego co czytałem, to kofeinę uważa się wręcz za zdrową dla części ludzi.