Wpis z mikrobloga

@thomekh
Po pierwsze nie powiedzialem że nie rozumiem,
a po drugie z tego zdania na obrazku wynika że nikt nie zna dlugotrwalych skutków zażywania tych wszystkich produktów na zdjęciu!
Btw: zażywanie szczepionki nie sprawia żadnej przyjemności, w przeciwieństwie do burgera, enrgola czy amfetaminy! ¯_(ツ)_/¯

Jak zjadłeś burgera to powinieneś zgodzić się już na wszystko, bo i tak jesteś zatruty xD

nie każdy burger musi być jakiś chemicznym gównem na sterydach! ʕ
@Chuseok: @NDSS: @Dzieci_z_Choroszczy: Tak, wiem, że skutki tych wszystkich rzeczy na obrazku są dobrze znane. Mem wyśmiewa ludzi, którzy boją się skutków szczepionki, pomimo, że na co dzień nie dbają o zdrowie, korzystając z produktów, których szkodliwe działanie zostało udowodnione. Po prostu ja mam taki abstrakcyjny sposób myślenia, który czasem ciężko zrozumieć innym ludziom
@kalamok_blanko:

Pomijając absurd obrazka.

- Nie ćpam.
- Nie palę.
- Staram się zdrowo odżywiać, ale z rozsądkiem. Nie stołuje się z fastfoodach, a jeśli znajomi chcą zajść to jako jedyny nie jem.
- Nie pije żadnych energy drinków. Nie tykam nawet kawy.
- Napoje gazowane od wielkiego dzwonu. Głównie woda i herbatki ziołowe (zazwyczaj mięta).
- Alkoholu kilka piw w roku. Wina, wina musujące. Zero wódki itp. Chyba, że jakiś
Czego nie rozumiesz? Jak zjadłeś burgera to powinieneś zgodzić się już na wszystko, bo i tak jesteś zatruty xD


@thomekh: Obrazek raczej sugeruje, że typowy foliarz ignoruje czynniki które jednoznacznie, ponad każdą wątpliwość negatywnie wpływają na jego zdrowie szukając problemu tam gdzie nauka go nie znajduje. No ale to już gorzej dla nauki xD

Widzę z myśleniem abstrakcyjnym to tak średnio u Ciebie, w każdym razie cieszę się, że mogłem pomóc.