Wpis z mikrobloga

  • 13
@mat9 to teraz ciekawe jak ktoś będzie szukał miejsca do zaparkowania, taki ktoś buspasem nie może jechac czyli jedyny pas dla samochodów będzie blokowany xD
  • Odpowiedz
@mat9: ale co w tym komunistycznego? Za komuny raczej chcieli robić ogromne wielopasmowe arterie, fajne artykuły na ten temat, ale o #poznan przygotowywał @CzasNaPoznan na przykład ten
Im więcej osób nie będzie musiało jechać autem i będzie chciało wybrać inną metodę transportu, tym lepiej dla tych, którzy muszą jechać.
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen jechałem ale nie parkowałem, zresztą teraz jest kilka pasów a nie jeden i zakładam idealny świat wg projektu gdzie nikt nie lamie przepisów ( ͡º ͜ʖ͡º) w ogóle zamiast tych rachitycznych drzewek na 1,5m pasie i 2x dwukierunkowych ścieżek rowerowych mogliby zrobić dodatkowy pas dla aut i by było w miarę ok
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: no tego to sie nie spodziewalem xD ale i tak widze dwie interpretacje takiego znaku:
1. Mozesz przejechac przez buspas na czas parkowania - nadal blokujesz jedyny pas ruchu dla aut szukajac miejsca i probujac sie przebic przez buspas + blokujesz go podczas parkowania
2. Mozesz jechac buspasem na legalu bo hehe szukam miejsca do parkowania ale wszystko zajete ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, ze
  • Odpowiedz
@mat9: Komunistą i fanem sowieckiej urbanistyki to jesteś Ty. To komuniści zafundowali nam szerokie ulice w centrum których teraz broni garstka samochodziarzy uciekających się do kretyńskiej retoryki.
  • Odpowiedz