Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rodzice chcą kupić Mitsubishi ASX, sprzedaje kolega taty, sprowadze z Finlandii. 2019, 65tys, bieda edition( brak czujników chcoiszby czy nawigacji). Jednak on był uszkodzony ,takie mam zdjęcia( już jest naprawiony, chłodnice generalnie cała była, bez żadnych dziur bo widziałem). Ja się zbytnio nie znam ale to są duże uszkodzenia? #motoryzacja #mitsubishi #asx
susuke15 - Rodzice chcą kupić Mitsubishi ASX, sprzedaje kolega taty, sprowadze z Finl...

źródło: comment_16215029091C76Qr8APN7GHELc22dWc7.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Koronanona: "pewnego" i "poleasingowego" nie powinno występować w jednym zdaniu. Tych samochodów się nie szanuje, o ile ktoś nie wykupuje.
@susuke15: Jak chłodnica cała to było lekkie puknięcie. Chłodnice wypadają z uchwytów czy się dziurawią nawet po ustrzeleniu zająca.
  • Odpowiedz
Tych samochodów się nie szanuje, o ile ktoś nie wykupuje.


@winstonyczerwonesetki: A co tu szanować? Jeśli samochód był na gwarancji i miał wszystko robione co trzeba, to wystarczy. Też mam leasingowane samochody i nie wiem co miałbym więcej robić aby je szanować. Jeżdżę nimi, a jak się zepsują to jadę do serwisu.
  • Odpowiedz
@bigos555: dawac ogień na zimnym silniku i zmieniać olej co 30k km.

Średnio co drugi dzień wyjeżdzam z osiedla o tej samej porze, co pewna panna w skodzie. Za każdym razem ona rypie tą skodę z silnikiem 1.0 do odciny i mnie wyprzedza xD Taki silnik pewnie 100k km nie dożyje.
  • Odpowiedz