Wpis z mikrobloga

@dmnbgszzz: właśnie zastanawiałem się skąd oni biorą te perfumy. Czy to podróbki a mozs jumane z tirów, kiedy ukazuje się, że oferowany towar w ogóle jest fikcją i nie istnieje xDDD

Śmiać mi się chcę z tych wszystkich Polaków wybierających drogę kombinowania. Którzy myślą że zaoszczędzą kilka groszy jako konsumenci, kupując w szarej, ale zapominają przy tym, że sami dobrowolnie pozbawiają się praw konsumenta, ewentualnej pomocy ze strony UOKiK, gwarancji itp.
@Canoodle: Kupił tak jak wszyscy na tagu tu robią. Zajawka polega na tym, że ludzie kupują tu masę różnych flakonów, których nigdzie nie sprawdzisz jak pachną i jak coś nie pasuje to potem odsprzedają.
W 99,9% nikt nikogo nie oszukuje i wszystko jest ok ale wkońcu się trafiła jakaś menda, która uważa, że jest sprytna. Wyłudził pewnie ze 100 zł licząc na to, że takiej małej kwoty nikt nie zgłosi.
Prawda
@Jad-Kielbasiany: tak jak wcześniej napisałem, doprecyzuje można to zgłaszać na policję, ale policjant mając dużo innych spraw na głowie każda niecierpiąca zwłoki, wątpię aby zajął się tą sprawą skutecznie. To moje zdanie.
Ja kiedyś zgłosiłem sprawę na policję na 5000pln i efektem dochodzneia było absurdalne niewykrycie sprawców których mieli jak na tacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majkel34: a to przepraszam już sobie idę i nie przeszkadzam w budowaniu towarzystwa wzajemnej adoracji i późniejszym budowaniu myślenia życzeniowego, gdzie zamiast zdrowym rozsądkiem ludzie kierują się sympatią a później w momencie weryfikacji jest smutek. W sprawach sekty mogą się wypowiadać tylko członkowie sekty