Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie r---------a analiza techniczna krypto na youtube, jak można to w ogóle analizować?
to jakbyś chciał analizować układ chmur na niebie
xD

#bitcoin #kryptowaluty
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@getin: @aa-aa: @Zuben: @KenMarinaris: widać że sami znawcy xD

AT nie polega na analizowaniu przeszłości, może u jakiegoś Mariana czarodzieja. AT to wskazywania realnych poziomów na które cena będzie reagować. Dlaczego działa? Bo korzystają z tego wszyscy, a w szczególności duzi gracze, pozatym każdy ma ten sam wykres i tak samo reaguje przy poziomach wyznaczanych w AT.

oczywiście lepiej jak Zaorski wchodzić byle kiedy
  • Odpowiedz
AT to wskazywania realnych poziomów na które cena będzie reagować. Dlaczego działa? Bo korzystają z tego wszyscy, a w szczególności duzi gracze, pozatym każdy ma ten sam wykres i tak samo reaguje przy poziomach wyznaczanych w AT.


@takigosc: xD
  • Odpowiedz
@Zuben: xD? Korzystając z at zarobiłem około 90k od lutego, mimo spadku z 64-28k, coś Ci wytłumaczyć?
lepiej pisać xD na wykopie niż faktycznie spróbować się w czymś podciągnąć lub coś po prostu zrozumieć, co ewidentnie sprowadzasz do "przewidywania czegoś w wykresikach"
  • Odpowiedz
mimo spadku z 64-28k,


@takigosc: to 28k to miałeś kilka minut jak ktoś zdążył sprzedać wtedy w panice powinien się ubiegać o platynowego saisna.

dobra, z kim ja próbuje dyskutować, jesteś zwykłym pajacem, którego dupka boli że karty graficzne są drogie xD


@takigosc: No ja tu się wypowiadam jedynie by pomodlić się o spadek Ethereum. Co nie zmienia faktu że jakby jakkolwiek analiza techniczna wykresu działała to byliby
  • Odpowiedz
@Zuben: > to 28k to miałeś kilka minut jak ktoś zdążył sprzedać wtedy w panice

Wiesz dlaczego to 28k było kilka sekund a nie minut? Bo na 28k ustawił się każdy kto znał ten poziom.

A takich magików nie ma nikt nie jest lepszy od rynku.


no to tutaj możemy zakończyć
  • Odpowiedz