Wpis z mikrobloga

@adrnrtkvski: Myślę, że normalnie zapewniają transport jak się więcej rzeczy zamawia. Ja kupuję w różnych sklepach, w jednym płytki, armatura i wyposażenie łazienki, w drugim podłogi i drzwi itd. i nigdzie nie ma problemu, żeby po zamówieniu, skompletowaniu zamówienia i opłaceniu czekało u nich na magazynie nawet i pół roku na dostawę.
Chcesz wszystko w Castoramie ze względu na budżet? Tam jest generalnie mizeria straszna. Ja bym omijał takie markety budowlane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adrnrtkvski: ja kupowałem w zielonym obi ;) powyżej budżetu 10k masz rabat 10% często są promocje ilościowe na kleje, akcesoria do gk itp. niekiedy developerską ma podpisane umowy także radzę się zainteresować. Transport, nawet z wniesiem też jest do ogarnięcia. Najlepiej wybrać całościowo w jednym sklepie, może jakbyś jeździł po różnych to przyoszczedzisz, ale nie warte jest to nerwów.
@adrnrtkvski: Pod Ikeami często stoją właśnie busy na minuty. Ale sprawdx, czy w ogóle się to opłaca i pamiętaj, że musisz go potem na ten sam parking odstawic.

Jak masz sporo ładunku to bym wziął albo dostawę ze sklepu albo popatrzył ile kosztuje wynajęcie busa na dobę. Przy podobnym koszcie do rozwazenia - zawsze można jeszcze gdzieś użyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrnrtkvski: poszperaj za kodami promocyjnymi do traficara, mają małe dostawczaki (Kangoo) i duże busy, pod Ikea/Obi. Ja tak zbierałem na przeprowadzkę i 2 dni latania busem wyniosły mnie 80 PLN.