Wpis z mikrobloga

@maad: przecież to nie weszło w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) KPN nr 34/2020 już określał szlaki wyłączone.

No i do samej mapki i wyłączonych szlaków to spory bezsens :) Załóżmy że idąc do Odrodzenia z Wangu lecę żółtym od polany do słonecznika i czerwonym do odrodzenia i tak samo wracam, ewentualnie czerwonym do spalonej strażnicy i w dół. Ścieżka zielonym nad reglami wyłączona. Absurdem jest
I dobrze, bo ciągle chodzą z dużymi psami bez kagańca a także często bez smyczy i mnie denerwują. Dopóki nie podchodzą to spoko, ale nie lubię jak obcy pies mnie wącha.


@Linijkarz_z_Lotusa: Mnie jak i mojego psiaka również ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że ludzie nie zwracają uwagi takim ludziom

Cierpią ci którzy dobrze pilnują, no ale nic na to nie poradzę.


@Linijkarz_z_Lotusa: Tyle razy byliśmy
Absurdem jest już totalnym czerwony do Kotła Łomniczki, dochodzisz z psem do byłego schroniska i wracaj się na dół bo zakaz :D


@mat_pl: No dokładnie. Gdybym tam był z psem to już chyba bym olał ten zakaz
@maad: byłem na majówkę i jadę za tydzień :) Na majówkę pusto na zielonym, cisza i spokój i niewielki pies dał radę :) Nie rozumiem sensu akurat zamknięcia tych dwóch szlaków zielony od polany do odrodzenia + czerwony od Kotła do Śląskiego. Obszarem ochrony cietrzewi nie są bo na zimę ich nie zamykają, więc co jest powodem ?