Wpis z mikrobloga

@Rupoma64 ale chyba duzo ze swojego sukcesu zawdzięcza starym, co chwile na jego insta mamusia #!$%@? na szpilkach #!$%@? wie po co albo chwalenie sie nowym mercem od starych, w ogole widze ze ci wszyscy obsrancy influencerzy zyja jednym schematem, #!$%@? zdjecia, #!$%@? opisy, #!$%@? mercedes z salonu jak y nie bylo innej marki, co na maseratti nie stac? Ha tfu
Oskar Deweloperski właśnie wstał i spożywa pełnowartościowe śniadanie w luksusowym apartamencie hotelu Hilton Gdańsk. A wy co, mieliście już przerwę śniadaniową w Januszexie?


@Rupoma64: ja śniadania nie jadłem
Oskar Deweloperski właśnie wstał i spożywa pełnowartościowe śniadanie w luksusowym apartamencie hotelu Hilton Gdańsk


@Rupoma64: Moment, bo coś tu nie gra. Gościa stać na luksusowy hotel, a żebrze o uwagę na Instagramie? Stara się dla 1000 polubień, które można potem przekuć w zysk rzędu 100zł miesięcznie.
@Rupoma64: po co obserwujesz ludzi, których gardzisz za to, że mają lepiej od Ciebie? Ja takich obserwuję jako motywację do działania, a nie użalania (nie obchodzi mnie czy dorobili się tego ciężką pracą, czy na farcie byciem dzieckiem kogoś ogarniętego).