Wpis z mikrobloga

Ci goście nawet w połowie do pięt np. niemieckim raperom nie dorastają.


@technojezus: Ale wiesz że zarówno w Polsce jak i w Niemczech masz dobrych raperów jak i "traperów"? xD
  • Odpowiedz
@Wojtulator ale nie wszystko xD te wszystkie jangi to jakaś porażka. Najbardziej z młodych to mi szkoda żabsona bo był ciekawy to poszedł w ten #!$%@? nurt auto. Niestety takie czasy że zaraz Wojtek sokół zrobi coś w tym gównie. Nie uniknione ale nie 100% płyty.
  • Odpowiedz
@Samulem przecież ja mam płytę Otso. W drugim wpisie wyjaśniłem że z tej trójki tylko Otso może się nazywać raperem. Bo tam to tylko palenie zioła i Mop na głowie. A 13latki zakochane jarają się jakimś patolem w białych Airmaxach. Tylko brakuje tam Plan Be xD
  • Odpowiedz
Otsochodzi


@dudi-dudi: Widzę, że w polskiej muzyce popularnej stabilnie. Czytaj: zerżnij to co modne na zachodzie rok/dwa lata temu temu i nadaj temu swojski przaśny klimat. Cykacze były modne już 10 lat temu jak Lil Peep wstrzykiwał sobie swoją ostatnią dawkę - i wtedy on robił to dobrze. Jak słyszę jak polskie łebki próbują to rżnąć to trochę mnie to bawi. Nie twierdzę, że nie zrobili kariery - zrobili. Po
  • Odpowiedz
@dudi-dudi spoko grupa rapowa, szczególnie Igi i Oki dają radę, Otso mniej mi podchodzi po odejściu od trueschoolu. Wszyscy trzej mają świetne głosy do rapowania, a Igi nawet do podśpiewywania
  • Odpowiedz