Wpis z mikrobloga

@firencombomaster: @fasfsrheeahgdfhds2: @Angel_of_death: @Pablot: @mlodyinaiwny:

No nie wiem, te przytulanie jakos mnie nie przekonuje w pierwszym kontakcie (dużo kobiet nie lubi naruszania strefy inteymnej za szybko)

Z tym wyciaganiem reki wiem, ze kobieta powinna pierwsza, tylko, że kobiety są czesto tak zawstydzone, że nie ma mowy o wyciagnieciu jako pierwsza. Co wtedy? Chcialbym poznac jej imie i przelamać pierwsze lody (nie mowie o podrywaniu, ale o normalnym
@mlodyinaiwny: musisz zajebiście wygladać że są tak zawstydzone że nawet ręki się wstydzą podać ;)

Jest XXI wiek, podaj Ty pierwszy rękę jak widzisz że dama nie poda.

Co do przytulania to masz rację że przy pierwszym kontakcie to nie jest dobry pomysł, ale przy drugim już tak bo tutaj się zgodzę że dziewczyny wstydzą się przytulić i mimo że to dziewczyny powinny zainicjować powitanie w tej sytuacji warto wziąć sprawy
@mlodyinaiwny: sorry ile Ty masz lat, że masz takie #firstworldproblems jak podanie ręki kobicie..

Podchodzisz, podajesz rękę i mówisz IMIĘ ona mówi IMIĘ i możesz się uśmiechnąć i dodać MIŁO MI. Albo możesz się uśmiechnąć i po prostu przedstawić, ja zawsze podaje dłoń i mam wywalone czy ona powinna pierwsza ją wyciągnąć czy nie. Wiem, że w towarzystwie młodszych licbazy i gimbazy często się na przywitanie/przedstawienie całują w policzek albo przytulają.