Wpis z mikrobloga

4131 - 1,5 = 4129,5

Wychodzę z piwnicy, bo mi ciężarków po woli brakuje :) Mam zamiar przetestować różne siłownie w moim mieście i wybrać tę, która najbardziej będzie mi odpowiadać. Jak na razie odwiedziłem pierwszy nowo otwarty obiekt. Polecał mi znajomy, ale jak dla mnie szału nie ma. Na moje oko mało obciążeń. Na co zwracacie uwagę wybierając "swoją" siłownię?

#roknasilowni #mikrokoksy #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuba_prezes: Czytając tutaj większość wpisów to na to czy ludzie ze sobą się witają, to taki priorytet lol

Ilość sprzętu i obciążenia i czy nie jest przeludniona zbytnio + czy prysznice są w miarę normalne co by w gumofilcach nie trzeba było wchodzić.

To chyba najważniejsze aspekty.
  • Odpowiedz
@Kuba_prezes: na dupeczki to sie do klubu idzie a nie na siłownie, potem te treningi są #!$%@? bo się nie skupisz i trening zamiast godziny trwa dwie - bez sensu. Ja bym sprawdził renome siłowni i to jakie chłopaki tam chodzą co by w razie czego pomogli, ilość obciążeń, waga hantli tak do 50kg, najlepiej żeby było też więcej płaskich ławeczek jak jedna bo przyjdzie poniedziałek i będziesz musiał czekać
  • Odpowiedz
dla mnie priorytet to 1) lokalizacja, albo blisko pracy albo blisko domu. Najelpiej blisko domu, bo w soboty też chodzę. Dalej - warunki sanitarne. Lubię wziąć prysznic po treningu ;) Zazwyczaj profesjonalne siłownie są lepiej wyposażone niż piwnica, więc nie spotkałem się nigdzie, żeby brakowało sprzętu
  • Odpowiedz