Wpis z mikrobloga

Patrząc po tym co się dzieje w komentarzach po wypuszczeniu przez IKEA nowej torby… PRAWDZIWY POLAKU KATOLIKU zdziwiłabyś się ilu masz homoseksualistów z swoim otoczeniu i o tym nie wiesz, bo się boją takich szurów… #bekazkatoli #bekazprawakow #katolicyzm #neuropa
A No i nie zapominajmy, ze jest taka książka, która KAŻDY KATOLIK POWINIEN ZNAĆ I ŻYĆ WEDŁUG JEJ ZASAD i można w niej przeczytać:

Jezus powiedział do swoich uczniów: "Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem" (J 13, 34).


  • 31
  • Odpowiedz
@JuliuszKalodont: Dalej siejesz swoje zmyślone informacje...

Możesz pisać nieskończoność, ale faktów to nigdy nie zmieni.
Ciekawe co zrobisz jak Twoje dzieci będą homoseksualne.

@BurnDream: powyższy Pan, jest trollem odrzucającym i przekręcającym fakty.
Ja bronie osoby homoseksualne przed niewinnym karaniem (groźbami, przezywaniem, poniżaniem itd.) a On twierdzi że jestem jednym z nich oraz nawet (nie wiem skąd) wywnioskował że jestem pedofilem...
  • Odpowiedz
Zobacz ile wśród homoseksualistów i innych baśniowych stworów jest depresji, samobójstw, narkotyków...


@JuliuszKalodont: piętnowana, poniżana przez ogół i społecznie wytykana palcami grupa społeczna ma problemy z depresja i dokonuje samobójstw… to napewno wina bycia homoseksualista i nie ma to nic wspólnego ze społeczeństwem w jakim żyją.
  • Odpowiedz
@JuliuszKalodont:

Z twoich wpisów w których twierdzisz że pedofilia nie istnieje w naturze.


Pretensje przekaż do tych co decydują o definicjach.
Definicja jest taka że pedofilia może występować tylko u ludziach.
Zatem bez ludzi, pedofilia nie istnieje.
I nigdzie jej nie bronie.

nadal twierdzę że homoseksualizm to dewiacja i nadal uważam że jesteś homoseksualistą i pedofilem


Możesz twierdzić do końca życia, ale to nie ma żadnego wpływu na fakty.
  • Odpowiedz
@JuliuszKalodont:

Tak jestem dumny że przyczyniam się swoimi działaniami do zmniejszenia liczby homoseksualistów


Ale Twoje dzieci mogą być homoseksualne, tak jak dzieci każdego innego.
Zatem szkoda że mają niepoprawnie rozwiniętego umysłowo ojca, który wierzy w mityczne rzeczy, odrzucając fakty.
Homoseksualizm nie jest dewiacją, jest to tak samo potwierdzone jak kulistość ziemi.
  • Odpowiedz