Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@PanMaglev: z Bodzio jest taki problem ze te meble wyglądają całkiem nieźle w sklepie, złożone przez ludzi którzy umieją to robić.

Potem kupujesz i dostajesz elementy z papieru toaletowego, które bardzo łatwo #!$%@?ć przy składaniu i które nierzadko trzeba kleić, oprócz skręcania (np szafy).

Inna sprawa, że wystarczy w sklepie dotknąć tych mebli, żeby od razu wiedzieć że to gówno.

Jedno z moich najszczęśliwszych wspomnień to #!$%@? szafy Bodzia podczas przeprowadzki.
@Plp_: Ale ja nie mówię o jakości XD a o wyglądzie XD znacznie wole coś co jest ładne a trochę mniej trwałe niż coś co jest mocne a wyglada jak gowno... to tak jak np buty wole kupić yezzy które super wyglądają a wiadomo z czasem będą się zużywać niż pomykać w butach z CCC które wytrzymają dłużej a wygaldaja jak gowno dla Janusza
@ringblack ja za sam materiał 23 k. Na blumie wszystko. Klapy. Ale już nie łamane fronty. Więc tak średnio w sumie. Jakby trochę bardziej poszaleć to lekko 30k sam materiał. A kumpel pracuje w tej stolarni i ma zniżki xd chociaż inny znajomy z Wrocławia miał firmę i zamknął. Nie pyklo mu. Dorabia sobie ale nic więcej. Dużo stresów. Nerwów. Za skręcenie szafki brał 300?350? Zł. Zagaduje. Między 200/300 i jak pani
@Mmmkurla nie. Industry produkuje najbardziej dochodowe meble takie jakie hemnes. Cała reszta jest produkowana na całym świecie. Już nie mówiąc o komponentach (fronty, Szuflady, drzwi do szaf etc.)

@Simfecstio jak to nie ma nawiertow? Puszki pod zawiasy, kołki, lamele czy inne? Jak składasz korpusy? Blum wiadomo, kosztuje. Ja teraz robię kuchnie na zawiasach bluma, ale szuflady amixa (Chiny, ale połowę tańsze niż tandemboxy i nienajgorsze opinie). Mała kuchnia i sam materiał wyniesie
@ringblack wszystko samemu. Mówiłem mu że jak mam to sam skręcać a znam się na tym jak.... W ogóle. To żeby na CNC nawiercil. A on że już ma wprawę i mu ładnie idzie. Xd a teraz se sobie skrece. Ogólnie człowiek dobry ale #!$%@? strasznie. Teraz będzie pół roku skręcania kuchni bo samemu może sobie korpusy skrece chociaż najlepiej w 2.... Ale. Nigdy więcej nic po znajomości xd pierodle.
@Simfecstio my nawierty wszystkie sami robimy. Gdzie szafki niewidoczne to konfirmat, gdzie widoczne to mimosrod i kołki. Trzeba się nauczyć, ale jak już pójdzie to fajnie idzie. 13 szafek do skręcenia. Zostały 4. W tym tygodniu pewnie skończymy i w przyszłym montaż u znajomych