Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: kiedys przyszedl do mnie gosciu (robie drogie meble kuchenne) i po uslyszeniu ceny mowi mi ze "w bodzi jest za tyle i tyle" XD skonczylismy rozmowe i powiedzialem zeby w takim razie kupil w bodzio a u mnie widzimy sie za poltora roku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 294
@PanMaglev: cena niska i jakoś niska. Takie sklepy też są potrzebne. Biedni chcą się poczuć troszkę lepiej to wymieniają meble na nowe. A że słabej jakości to inny temat.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: jak nie masz gówniaków to meble z bodzia spełniają swoje zadanie, są tanie i same sie nie #!$%@? więc jak dla mnie plus, mam chyba nawet szafe przesuwną, działa od 4 lat // ale nie chcę bronić, meble są #!$%@? jakości ale jaka cena taka jakość, nikt nikogo nie oszukuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
kuchnia bodzo z metalowymi listwami na frontach daje rade,. + niektore meble nie roznia sie od tych z agaty czy brw
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Szczerze to każdy mebel wysrany z polskiej dużej firmy to gówno ubrane w piękny papierek.Oszczędza się na wszystkim czego klient nie może zobaczyć.W Januszexie w którym pracuję robimy meble też na polski rynek, i tak jak skóry są dobrej jakości i pięknie wyglądają, tak drewno w środku powinno być suszone, no powinno ale cieknie wodą i żywicą.Okucia, elementy ruchome,mechanizmy oczywiście chińskie bo jak mają zamówić 1 dobre od Wiśniewskiego to
  • Odpowiedz
@Lordon: taka ciekawostka: polskie firmy meblowe to główni dostawcy dla IKEi więc to czy kupisz biurko w bodzio czy Ikei to tylko kwestia projektu i wzornictwa, ale nie jakości xD
  • Odpowiedz