Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że mamy XXI wiek gdzie we wszystkich cywilizowanych krajach, homoseksualizm i ogólnie całe LGBT jest uważane za normalność i trzeba mieć dosłownie gówno zamiast mózgu żeby na tego człowieka głosować.
Poważna destabilizacja klimatu jest mniejszym zagrożeniem niż wyimaginowana prawacka ideologia LGBT xD Czy ktoś to w ogóle jeszcze bierze na poważnie? A może znowu to tylko słowa hehe wyjęte z kontekstu?
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazkonfederacji #lgbt #neuropa
Filippa - Ja tylko przypominam, że mamy XXI wiek gdzie we wszystkich cywilizowanych k...

źródło: comment_1621338354TnHb5n1HlZq9y6k3uGbAjr.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Rodriqu: Jako heteroseksualny człowiek w sytuacji kiedy współżyję seksualnie, czynię to z osobą płci przeciwnej. I tego dotyczy cały kontekst na temat mojej heteroseksualiści. Nie ma to żadnego związku z tym jaki zawód wykonuje, czym się odżywiam, jakie mam hobby czy sikam na stojąco czy na siedząco. Co za czasy, że trzeba młodzieży takie rzeczy tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Jako heteroseksualny człowiek w sytuacji kiedy współżyję seksualnie, czynię to z osobą płci przeciwnej. I tego dotyczy cały kontekst na temat mojej heteroseksualiści.


@macendrju: Rozumiem, że uczuć romantycznych nie posiadasz?
  • Odpowiedz
@Rodriqu: Posiadam. I to jakie, jednak nie łączę ich zupełnie z heteroseksualnoscią, bo to szerszy kontekst, większy zbiór elementów. Strażak homoseksualny i heteroseksualny z punktu widzenia swoich obowiązków i człowieczeństwa nie różni się w zasadzie niczym. No ale kiedy spojrzy się na nich przez pryzmat tak zwanej orientacji to różnica jest znacząca. Natomiast ja nie fiksuje się na codzień kto z kim co tam robi. Mam to głęboko gdzieś, życie
  • Odpowiedz
@macendrju: Wow, napisałeś w sumie to samo co @Ordo_Publius w przywołanej definicji WHO. Szerszy kontekst, większy zbiór elementów, wielowymiarowość...
Nie wiem jedynie czemu nie chcesz połączyć owych uczuć romantycznych, tzw. orientacji romantycznej, z orientacją stricte-seksualną, gdyż, uogólniając, u większości ludzi się ona pokrywa i u gejów możliwe są tylko uczucia romantyczne oraz seksualne do tej samej płci, a u hetero do przeciwnej.
Rozumiem, że jedyny problem jaki masz z
  • Odpowiedz
@Filippa: LGBT jest tak normalne, że gdyby wszyscy ludzie byli LGBT to byśmy wymarli w kilkadziesiąt lat. To nie jest norma, co nie oznacza że należy to napiętnować, dyskryminować albo przeciwnie, dawać benefity o co ciągle trwa walka lewaków.
  • Odpowiedz
LGBT jest tak normalne, że gdyby wszyscy ludzie byli LGBT to byśmy wymarli w kilkadziesiąt lat


@swiety_spokoj: XDDDDD
Mężczyźni są tak normalni, że gdyby wszyscy ludzie byli mężczyznami to byśmy wymarli w kilkadziesiąt lat.
A poza tym, to wydaje mi się, że lesbijki spokojnie mogą mieć dzieci z gejami, tudzież biseksualiści mogliby się zająć rozmnażaniem.
  • Odpowiedz