Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że mamy XXI wiek gdzie we wszystkich cywilizowanych krajach, homoseksualizm i ogólnie całe LGBT jest uważane za normalność i trzeba mieć dosłownie gówno zamiast mózgu żeby na tego człowieka głosować.
Poważna destabilizacja klimatu jest mniejszym zagrożeniem niż wyimaginowana prawacka ideologia LGBT xD Czy ktoś to w ogóle jeszcze bierze na poważnie? A może znowu to tylko słowa hehe wyjęte z kontekstu?
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazkonfederacji #lgbt #neuropa
Filippa - Ja tylko przypominam, że mamy XXI wiek gdzie we wszystkich cywilizowanych k...

źródło: comment_1621338354TnHb5n1HlZq9y6k3uGbAjr.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Filippa: w sumie smutne, że od kiedy Polska jest finansowo demoralizowana z zepsutego zachodu to zniknęły takie piękne tradycje jak gangsterskie porachunki na ulicach, ściąganie haraczów z lokali, masowe kradzieże samochodów, długo można by wymieniać
  • Odpowiedz
@Filippa: Ja bym tu podkreślił ostatnie zdanie.

Proszę zwrócić uwagę, że [...] są opłacani z zachodu żeby demoralizować społeczeństwo.

Nie wiem do kogo może trawić taka argumentacja ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Nie. Nie wiem skąd ta definicja. Homoś to zwykły homoseksualista. Człowiek który żyje zwyczajnie, uprawia seks homoseksualny i w zasadzie tyle. „Tfu geje”, o których wspominał kilkakrotnie Janusz, to ludzie którzy na fali rewolucji komunistycznej która toczy się przez świat czynią ze swojej słabości atut do miary dumy. Oczywiście postulaty typu, związki małżeńskie, adopcja dzieci i wszelkie zrównywanie do normalnej komórki społecznej jaką jest rodzina itd. Rewolucja to wspiera,
  • Odpowiedz
Homoś to zwykły homoseksualista. Człowiek który żyje zwyczajnie, uprawia seks homoseksualny i w zasadzie tyle.


@macendrju: No dokładnie, homoś żyje zwyczajnie - ma żonę, dzieci i co najwyżej w nocy, po cichu, wymyka się do kochanka - normalna rodzina, nie ma tu żadnej dewaluacji, co nie? A no tak, zapomniałem, że w konserwatywnym świecie mąż nie musi kochać swojej żony, najważniejsze jest, żeby społeczeństwo myślało, że jesteście normalną rodziną i żeby, nie daj boże, do rozwodu nie doszło, bo "bozia" się obrazi.

Oczywiście postulaty typu, związki małżeńskie, adopcja dzieci i wszelkie zrównywanie do normalnej komórki społecznej jaką jest rodzina itd.

Społeczeństwo w którym główny cel to wypić i zakąsić plus oczywiście uwaga skupiona na cielesności i wszelkiego typu dewiacjach jest idealnym konsumentem wszystkiego. Bo samo jest głupie, samotne, bez rodziny, podatne na wszelkie manipulacje i
  • Odpowiedz
@macendrju: Odsyłam do WHO:

Sexual orientation is comprised of three elements: sexual attraction, sexual behaviour, and sexual identity.


Sexual behaviouris used to describe the way in which an individual sexually engages with

others.Sexual behaviouris not always determined by an individual’s sexual
  • Odpowiedz
A do czego ogranicza się gadka o orientacji seksualnej?


@macendrju: Ładnie się zaorałeś... orientacja seksualna odnosi się tylko do seksu, ta?
A więc jako hetero interesuje cię tylko seks z kobietą? To niezłą rodzinkę musisz mieć, na pewno bardzo zdrowe relację z żoną masz, jeżeli poza łóżkiem nie interesuje cię w żaden emocjonalno-romantyczny sposób.
  • Odpowiedz