Wpis z mikrobloga

Ej Mirki truckerzy tak sie zastanawiam - ile taki trucker zarabia? W sumie to cos mnie ciagnie do takiego zycia, moglbym jezdzic na trasy miedzynarodowe bez problemu, znam ang na B1 i troche rosyjskiego - oplaca sie w ogole robic c+e?
#zycietruckera
  • 11
@Pstek: 300 zł dniówka(średnio 8.4h pracy(jazda, dyspozycja, inna praca) per dzień w budzie) na podwójnej. Jeśli nie prowadzisz życia normalsa (brak rodziny, kolegów, dziewczyny), twoje życie to przesiadywanie w domu, a jazda cię nie męczy to mogę polecić. Tylko jeśli chodzi o podwójna to z doświadczenia i że słyszenia ciężko trafić na normalnego zmiennika. Weź to pod uwagę.
@Pstek: tak, do ręki. Z tego co zauważyłem, to większość kierowców jest dość nerwowa. #!$%@? za kierownicą, agresywny styl jazdy, jeśli trafisz jeszcze na takiego który o wszystko się #!$%@? (np ma problem z tym jak kręcisz kierownicą) lub ma problemy z higiena osobista(tak są tacy i to wcale nie jednostkowe przypadki) to po tygodniu będziesz żałował że wywaliłes te 8k na prawo jazdy. Jeżdżę w podwójnej od pół roku i