Wpis z mikrobloga

Pytanie do normikuf. Czy bycie w #zwiazki to rzeczywiście taka lipa jak tu piszą ludzie? Bo tu czasem chłopy #przegryw narzekają to im w komentarzach ludzie piszą, że bycie w związku w zasadzie nic nie daje i w niczym nie pomaga, sporo zabiera oraz komplikuje i jeszcze zanim się w związek wejdzie to trzeba mieć wszystko inne idealnie ogarnięte w życiu. Zapraszam do dyskusji.
  • 13
@Mlody_jeczmien: @thyger909:
To raczej zależy od związku i ludzi w nim będących albo tkwiących...

Wszystko tak naprawdę opiera się na wzajemnych oczekiwaniach wobec siebie i tego, na ile samemu się angażuje i chce z siebie dać. Jeśli macie podobne zapatrywania, a poza pociągiem fizycznym jesteście też dobrymi przyjaciółmi to po pierwszych motylkach, jak dopada rutyna jest dobrze, stabilnie, można na siebie liczyć. Co nie oznacza, że nie ma spięć. One
Czy bycie w #zwiazki to rzeczywiście taka lipa jak tu piszą ludzie?


@Mlody_jeczmien: Mocno polecam, ale trzeba wiedzieć że się chce być w związku z tą konkretną osobą. Jeśli ktoś wchodzi w związek tylko po to żeby być w jakimkolwiek związku (bo wygodniej, bo łatwiej), a nie dlatego że naprawdę chce z daną osobą być, to będzie lipa.

Bo tu czasem chłopy #przegryw narzekają to im w komentarzach ludzie piszą, że
@Mlody_jeczmien: Tak zwiazki to lipa. Przynajmniej ja mam dużą niechęć do kobiet. Skrócona sytuacja tutaj:

A do czego potrzebna jest tb kobieta?? Przecież można sobie zniszczyć życie. Oszuka Cię, Zdradzi, Okradnie z Twoich pieniędzy. Takie to warte? Pasja i szczęśliwe życie najważniejsze. Chłopy zrozumcie to w końcu. Przegrywem nie jest chłop który nie ma baby. Przegrywem jest ten kto ma i sie daje robić za frajera. Wygryw to facet który ma
@Ziomal4321: Rozumiem twoje podejście, ciężko o inne z takimi doświadczeniami. Ja mimo wszystko czuję jeszcze taką potrzebę bycia z kimś blisko itd. Ehh, człowiek jest więźniem swoich instynktów. Sport, praca, używki - korzystam z tego, ale mimo wszystko mi czegoś brakuje. W pewnym sensie nawet Ci zazdroszczę, ja nie miałem do tej pory okazji ani na taką naukę (a niektóre błędy trzeba popełnić samemu, żeby się nauczyć) ani na szczęśliwą relację.