Wpis z mikrobloga

@WeezyBaby nf pomimo skillsow to według mnie zbyt grzeczny - oczywiście jeśli mówimy o beefie (brak wulgaryzmów itp), ale nie wykluczam. A hopsin w sumie spoko, ale nie wiem czy tak battlowo by uciągnął beef z Tokenem, jak mial problemy z typowo undergroundowym Jokerrem
@ShadyTalezz: przecież to nie prowo, hipopowa społeczność z ruggedem na czele stwierdzili, że kendricka #!$%@? na control niemiłosiernie. I tylko fakt fejmu kendircka pozwolił mu na olanie sprawy i wyjściu z twarzą bo papoose mocno nieznany w mainstreamie. Przekonani o tym, że k.dot jest nietykalny i nie można go #!$%@?ć są tylko jego dickriderzy. A od nich gorsi są tylko dickriderzy asapów i kanyego... oh wait
@gubula:

hipopowa społeczność

jaka hiphopowa społeczność? Sekcja komentarzy pod kawałkiem papopusa na yt? xD

ruggedem

a co to za autorytet? Jeden setek lamusów, których nikt nie chce słuchać i który myśli, że mu się należy jakiś szacunek bo umie szybko nawijać. Widzę mam tutaj fana największych antytalentów w rapie, token, hopsin, nf, rugged man, joyner, może jeszcze Tom McDonald albo Watsky do kolekcji?

że kendricka #!$%@? na control niemiłosiernie.

jak #!$%@?,
@ShadyTalezz: No pytanie o #!$%@? rapera o takim statusie puszczę mimo uszu, bo obaj wiemy jaka jest odpowiedź. Milionowy fanbase Kendricka zjadłby takiego chłopa, tak jak podobnie było z Jokerrem i Hopsinem, a hopsin jest 100 razy mniej popularny niż Kendrick.

Reszta to jakiś nieśmieszny bełkot. Określenie joynera, hopsina czy nf'a największymi antytalentami w rapie dowodzi tylko, że po prostu masz zatkany łeb migosami i pewnie uważasz, że Kanye West to