Wpis z mikrobloga

@szunis: Większość moich memów też można za darmo obejrzeć, niektóre dostały nawet 1000 plusów. Ja się pytam gdzie są moje pieniądze za propagowanie kultury i sztuki? (°°
  • Odpowiedz
@szunis: chyba Jasiu nie do końca rozumie, że "urządzenia, na których można przeczytać" =/= "urządzenia, na których się czyta" jego dzieła. Telefonem mogę też zrobić jakiś scam na wnuczka, ale jakoś nie odsiedziałem profilaktycznnie 2 lat
  • Odpowiedz
@szunis: Typ sam swoją twórczość zamieszcza w internecie, dlatego my mamy za nią płacić XDDD
Już pomijam fakt, że większość osób nawet nie wie, że Kapela pisze wiersze i prawie nikt tego nie czyta, ale dajcie mi kasę bo mi się należy XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 18
@kulass Pomijam już wszystko, ale gość to typowy Parasite który żeruje na swoim środowisku. Kółko wzajemnej adoracji. Kolejny przykład, to ta co zebrała na komputer na Twitterku. Hania Zagulska. Oni są potrzebni tylko sobie i to nie zawsze, bo jak widać im nie wystarcza...
  • Odpowiedz
@szunis: Cyrkowcy :) Zagulska to niezła agentka, płakać i żebrać na komputer w sieci, po czym kupić sobie maca to jest przegięcie pały. No ale skoro są debile którzy takim nierobą chcą sponsorować zabawki to nic na to nie poradzimy.
  • Odpowiedz