Wpis z mikrobloga

@STRawny: Jaki dystans i czas? Woda rzeczywiście miała 18 stopni? Pętla rowerowa taka trudna technicznie? I jak pogoda podczas poszczególnych etapów? Byłem zapisany na 1/4 ale z kilku powodów odpuściłem i nie wiem w sumie czy to była dobra decyzja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pernikovy_tatko: 1/4 dwie i pół godziny - nie mam parcia na super wynik, ma być przyjemnie, najgorzej poszło pływanie ale to przez brak basenu + podtopienia przy młynku... Pętla rowerowa... raczej słaba, dużo dziur i słabego asfaltu (na poboczach pełno pogubionego sprzętu, bidonow) do tego doszła ulewa. Na trasie kilka zakrętów no i najgorsze to progi zwalniające ...

Mi udało się utrzymać średnią 35,5 więc jestem zadowolony, wiadomo niektóre zakręty trzeba
@STRawny: no to jak na tą trasę i warunki to średnia rowerowa całkiem zacna, sam planowałem coś w tych okolicach i brałbym taki wynik w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z tego co piszesz to jednak nie żałuję, że nie wystartowałem i już mam spokojniejszą głowę, graty i powodzenia w dalszej części sezonu