Wpis z mikrobloga

@Atalluss: Najwyższe stadium walki opozycji w tym kraju - #!$%@? jakiś gwiazdeczek ukrywających menelskie hasło, żeby wszyscy widzieli jaki jestem antysystemowy xDDDDDDDD A potem szok i zdziwienie czemu kaczor wygrywa xDDDDDD
  • Odpowiedz
A potem szok i zdziwienie czemu kaczor wygrywa


@AntyBohater:
2 miliardy rocznie na rządową telewizję
robienie tuby propagandowej z głównego kanału informacyjnego
miliardy rocznie na programy socjalne ukierunkowane nie na poprawę funkcjonowania państwa, ale zdobycie i utrzymanie elektoratu
straszenie uchodźcami, LGBT, napuszczanie jednych ludzi na drugich
obniżanie poziomu edukacji
likwidacja konkursów i obsadzanie stołków swoimi, dzięki czemu m.in betonują własny elektorat
wykorzystywanie środków publicznych w wyborach (kampania robiona przez premiera, bony,
  • Odpowiedz
@crest: Andrzeju, nie denerwuj się. Nie potrafisz albo nie chcesz zrozumieć tego, co napisałem w pierwszym komentarzu to Twój problem, nie będę Ci tłumaczył takich prostych rzeczy.
  • Odpowiedz
A więc dlaczego PIS wygrywa? Bo ktoś umieści publicznie osiem gwiazdek. Brzmi sensownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanSoloPL: Nie, wygrywa bo opozycja w tym kraju jedyne co ma do zaoferowania to menelskie hasła, które w dodatku musi cenzurować jak 13 letni sebix z koszulką JP na 50% bo się trochę boi xD A teraz wracaj do krzyczenia kogo byś tam #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@PanSoloPL jedyną osobą, która jak widać się złości jesteś ty mordeczko () Do tego nie potrafisz wytłumaczyć swoich manipulacji, ale zamiast tego wolisz odpisywać cały czas swoje brednie. Miałem rację co do ciebie już w pierwszym komentarzu.
  • Odpowiedz
@PanSoloPL napisałem, ale to ciebie zabolało, bo to ty się tłumaczysz, a raczej starałeś się, ale słabo ci to wychodziło. Zrobiłeś z siebie dzbana I nie wiesz jak z tego wybrnąć i piszesz utarte teksty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: Problem z Twoimi wypowiedziami i wielu innych PISowskich trolli jest m.in. taki, że rzucacie bezpodstawnymi oskarżeniami na lewo i prawo. Bez żadnych argumentów i konkretów, byle tylko coś się przykleiło. Pokazać jakąś sytuację w nieprawdziwym świetle, ale takim, które będzie betonować elektorat, przekonywać do siebie nieprzekonanych albo chociaż odciągać ludzi od opozycji. Dyskusja z wami nie ma sensu jeżeli chodzi o przekonanie was do czegoś, ale może być zabawna, a
  • Odpowiedz
@PanSoloPL jednak zabolało bardziej niż myślałem( ͡º ͜ʖ͡º) problem jest taki, że zarzucasz innym bycie mitycznymi trollami, rozpisujesz się, bałkotasz coś, ale nie potrafisz odpowiedzieć na jak sam się przyznałeś proste pytanie. Zrobiłeś z siebie dzbana.
  • Odpowiedz
ale nie potrafisz odpowiedzieć na jak sam się przyznałeś proste pytanie.


@crest: Gdybyś tylko zadał jakiekolwiek pytanie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oczywiście nie manipulujesz w żadnej wypowiedzi.
  • Odpowiedz