Wpis z mikrobloga

@Atalluss: Na szczęście to jedyny argument jaki ZG potrafi przeciwstawić władzy... :-) więc władza może spać spokojnie... z resztą PO już się totalnie rozpada... a Hołownia niech tylko dojdzie do głosu przed wyborami to albo zacznie gadać głupoty typu jestem za a nawet przeciw, albo/i się popłacze...
@ciachostko: A dlaczego nie? Przecież nie patrzę przez pryzmat konsekwencji sytuacji, a mechanizmów społecznych.

"XD" to można napisać na wniosek z Twojej wypowiedzi, że skoro w wojnie ginęli ludzie to żadne zjawisko z tego okresu nie może być porównywane z czymkolwiek innym ze współczesnych czasów. Cytując Ciebie - czytasz czasami to co napiszesz?
A dlaczego nie? Przecież nie patrzę przez pryzmat konsekwencji sytuacji, a mechanizmów społecznych.


@PanSoloPL: raczej przez pryzmat dopasowania do rzuconej przez siebie tezy. Porównanie zupełnie z dupy i nie mające w ogóle sensu. Jeszcze oczekujesz ode mnie żebym ci tłumaczył dlaczego nie bo sam nie wiesz, dlaczego tak xD
@ciachostko: "Porównanie zupełnie z dupy i nie mające w ogóle sensu" - bo Ty tak twierdzisz? ¯\_(ツ)_/¯

"Jeszcze oczekujesz ode mnie żebym ci tłumaczył dlaczego nie bo sam nie wiesz, dlaczego tak xD" - Ty rzuciłeś tezę, więc jak chcesz to sobie udowadniaj co chcesz, ja nic od Ciebie nie oczekuję