Wpis z mikrobloga

Proszę o poradę czym się zająć w życiu żeby zarabiać te 5tys zł na rękę. Nie koniecznie na umowie mieć 5tys ale żeby w miesiącu wyciągnąć tyle.
Aktualnie prowadzę lokalny biznes ale koszta są bardzo wysokie i po opłatach zostaje mi tysiąc złotych na życie więc chce to zmienić.
Myślałem nad prawo jazdy kat. C lub c+e zrobic i pracę znaleźć wokół komina bądź na kraju.
Nie widzę perspektyw... Jakieś sugestie?
#praca #porada #kierowca #biznes
  • 9
@Harmideron: robiłem rozeznanie ale niemożliwe wręcz znaleźć z miejsca robotę dla świeżaka po kursie. Nawet jeśli to przeważnie jest to praca na budowie a w koparce siedzisz okazjonalnie
@DAW100: W kurierce przejeździlem prawie 2 lata i 4tys zł to był maks wypłaty z napiwkami od klientów. Inaczej jak masz swoje auto i jeździsz jako przewoźnik aczkolwiek dosyć miałem uzerania się z ludźmi
@AlphaOmega tylko co po tej kasie jak to się przekłada na duży angaż czasowy. Czas to jedyna walutą, której zawsze brakuje.

W uproszczeniu - czasem warto znaleźć mniej absorbujący etat i zająć się czymś dodatkowym niż #!$%@? w opór kupę godzin dla tysiąca więcej. Każdy przypadek jest inny.

Zastanów się gdzie znikają te pieniądze, może wystarczy zrobić analizę i kasy zostanie więcej na życie