Wpis z mikrobloga

Od kilkunastu dni #bitbay ćwiczy mnie z uwierzytelnianiem konta. Zablokowali mi dostęp do środków. Najpierw musiałem wyspowiadać się skąd mam kasę na #bitbay. Z niechęcią wyspowiadałem się z każdego grosza. Ale to nie koniec!!! Teraz wymyślili, że znowu mam zweryfikować tożsamość, chociaż dowód ważny mam jeszcze przez 4 lata. Na dodatek, używając do tego jakiejś szitowej aplikacji i tylko jej. Też tak macie?

#kryptowaluty #kryptokomedia #gielda #btc #ethereum #binance #crypto
  • 21
@cyckiMadonny: No nic, a co byś chciał wiedzieć? xd Jesteś zdany na ich łaskę lub niełaskę. Możesz zrobić aferę, ale coś czuję, że przekażą twoje konto do prokuratury i będziesz walczył latami
@fervi:

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Hipotecznie, gdyby mieli przekazać, to musieli by mieć podstawę. A co niby miałoby być podstawą w moim przypadku? Poza tym kij ma dwa końce, bo na podstawie art. 234. kk [Fałszywe oskarżenie] szybko stałbym się pokrzywdzonym.

Poza tym, z kim miałbym walczyć latami, z Prokuraturą czy z Bitbay?
@fervi:
Error 404, pisowska prokuratora ma prikaz ścigać oszustwa finansowe w pierwszej kolejności i pomimo covid prowadzą postępowania dość sprawnie.
Powtarzam przeszedłem weryfikację źródła pochodzenia.
@psposki: Uwierzytelnianie dokumentów odbywa się poprzez link do aplikacji, którą robisz zdjęcia dokumentu, siebie, teściowej i kozy sąsiada. Aplikacja robi wszystko tylko nie zdjęcia. Trudno ją uruchomić a potem cały czas daje komunikaty, a że nieostre zdjęcie, że prześwietlone, że trzeba powtórzyć... słowem syf.