Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NPC_358034: otóż to, kwintesencja Polaków, programistów, soli tej ziemi, którzy płaczą, że przy zarobkach 10k będą mieć miesięcznie 200 zł mniej na rękę, a fryzjerka co ma 3000 na łapę zyska 150 zł miesięcznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fegwegw: jak sobie w kontrakcie nie wynegocjiowałeś limitu odpowiedzialności majątkowej, to nie miej do nikogo żalu. A jakiej ochrony się spodziewasz? Przed grupowymi zwolnieniami? Jak ci tak #!$%@? źle na B2B, albo nie umiesz skumać, że to nie tylko przywileje, to wróć na etat zamiast płakać na wykopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fegwegw: a komu tak dupka pękła, że mnie od kretynów zaczął wyzywać? Wracaj do pisania kolejnego nikomu niepotrzebnego RESTowego klienta API do zaliczenia pierdów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atryu: czemu trola? Mój wpis jest daleki od trollingu. Każdy kto myśli inaczej niż ty jest dla ciebie trollem? Wyjaśnij mi co myślę źle, to chętnie przyznam ci rację.
@henk: Ból dupy to ty będziesz miał jak w styczniu pójdziesz do dentysty, fryzjera czy mechanika i zobaczysz na dzień dobry ceny +30%. To w większości #jdg i też zapłacą wyższą składkę zdrowotną.
Odpowiedz na pytanie: kto za to zapłaci?
Dla ułatwienia, porównaj sobie ceny Coca-coli z tego i zeszłego roku.
Już rozumiesz, czy dalej ciemno pod kopułą?