Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze miałem kobiety za te uczuciowe, kochające, wierne a mężczyzn za zimnych drani bo tak zawsze mi mówiło społeczeństwo ale czemu w rzeczywistości okazuje się, że jest na odwrót? Patrzę po znajomych, chodzę po ulicy, widzę to na zdjęciach.. zawsze to facet nachyla się żeby ją pocałować, tuli do zdjęcia, przymila się tak jakby to on był jedyną stroną, która ma coś dawać od siebie. Nie wiem czy kiedykolwiek znałem parę lub widziałem na fb/instagramie laske, która by okazywała uczucia, zawsze to jest na odwrót. To samo w kwestiach podrywania np. online i zawsze to wy piszecie jak to nie cierpicie po was olała albo macie już dość bo okazywaliście zainteresowanie a ona przestała się odzywać z dnia na dzień. Historie o wieloletnich związkach w których to ONA zdradziła ot tak albo z dnia na dzień odeszła. FIlmiki na youtube o tym jak ją zdobyć, jak być dla niej najatrakcyjniejszym, jak nie być nudnym, jak ją pocałować. Wasze porady pod #przegryw? "widocznie byłeś nudny", "nie zainteresowałeś ją" tak jakby ona mogła być 1/10 a to ty musisz być ten który jej życie układa na nowo i jeszcze doczepi się do twojego już ogarniętego życia. Nie ma już w 2021 samców alfa? Przy czym samiec alfa na miarę 2021 roku to byłby mężczyzna, który po prostu nie robi wszystko pod kobiete i nie robi z siebie misia, który non stop chce się przytulać?

#przemyslenia #blackpill #tfwnogf #zwiazki #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609f81501e7e7f000be5f9d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
Gadka szmatka i typowa kategoryzacja. Za każdym razem jak czytam tego typu wypowiedzi na temat kobiet to zaglądam w spodnie, aby upewnić się czy może nie jestem facetem albo innym wytworem
  • Odpowiedz
emocjonalne laski to kłamstwo, które nam wmówiono. W rzeczywistości to bezduszne, pragmatyczne aktorki a faceci r00mantycy dają się na to nabrać.


@hetman-kozacki: Ja tam nadzieję mam że istnieją normalne kobiety które mają empatię emocjonalną. Chyba nigdy ona nie wygaśnie. W każdym razie z kobietą bez tego się nie zwiąże
  • Odpowiedz