Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie co najlepiej kupić żeby szybki zysk był wczoraj kupiłem eth,xrp,btc każdy po 100zł i dzisiaj sprzedałem w c--j bo tak się stresowałem tymi kursami XD ostatecznie wyszedłem na zero
Ale co kupić właśnie żeby zysk był kilka tysięcy procent XD
Rozumiem że jak startowała shiba i bym dał 100 to potem bym miał 11k no chyba że źle to liczę
Po czym poznać że taki shitcoin pójdzie do góry
#kryptowaluty
Holocep - Mirki pytanie co najlepiej kupić żeby szybki zysk był wczoraj kupiłem eth,x...

źródło: comment_1621010426cBhnqDGUEaUxaLFLcvs4h8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Holocep: Jest krypto Holo, możesz sobie kupić pasuje Ci do nicka, jak jebniesz lewar x50 to za 30dni możesz zrobić śmiało z 10000% przy odrobinie szczęścia jak złapiesz dołek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest porada inwestycyjna jakbyś się zastanawiał czy pisze serio.
  • Odpowiedz
@inXe: Jak już sam kupiłem to mogę się podzielić. Wtedy w moim interesie jest żeby jak nawięcej osób siedziało w tym samym gównie co ja xD

A tak na serio. To trzeba używać swojego mózgu no i prawda jest taka, że jak ktoś o danym projekcie pisze w necie to znaczy, że on już wszedł w to tanio a dla Ciebie jest już za późno żeby wejść po preferencyjnych cenach.
  • Odpowiedz
@Holocep: ty chyba tak na serio, więc: zagraj w ruletkę, większe szanse. albo inwestuj w prawdziwe coiny długoterminowo. masz 23 lata, kilka lat hodlowania to jest nic. rok temu wszyscy pisali o halvingu BTC i co, wystarczyło posłuchać i byś miał przebitkę 3x. Teraz wszyscy mówią o ETH 2.0, nie prześpij tego. H----d zostaw hazardzistom.
  • Odpowiedz
  • 2
@Holocep zesrales się o parę stówek xD? Wchodząc w takie krypto? Mirku, wchodząc w crypto myśl o tych pieniądzach jakbyś już ich nie miał, musisz się z tym liczyć, albo z tym że będzie trzeba czekać dłużej zanim jakikolwiek zysk będzie po spadku
  • Odpowiedz