Wpis z mikrobloga

+20 stopni a ludzie chyba będą p---------c w tych maskach na świeżym powietrzu do 23:59 XD
Połowa nawet na rowerze XD

Co za k---a tępy kraj pod butem XD

#koronawirus
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski jak ktoś się boi wirusa to czemu ma nie chodzić w maskach? Ps. Zakład o 100 zł, że za jakiś czas (powiedzmy do pięciu lat) jak już każdy zapomni o wirusie to chodzenie w maskach stanie się modne?
  • Odpowiedz
jak ktoś się boi wirusa to czemu ma nie chodzić w maskach? Ps. Zakład o 100 zł, że za jakiś czas (powiedzmy do pięciu lat) jak już każdy zapomni o wirusie to chodzenie w maskach stanie się modne?


@uriel_ck: ja się mogę nawet i o 1000 założyć że, minie im to za 3 h XD
  • Odpowiedz
@Damianowski: @Chuseok: prawo jest prawem.

Czy można wziąć za żonę osobę mającą 20 lat?
Czy można wziąć za żonę osobę mającą 19 lat?
Czy można wziąć za żonę osobę mającą 18 lat?
Czy można wziąć za żonę
  • Odpowiedz
@Chuseok nosza bo wola nosic i nie dostac mandatu - mi byloby szkods czasow lazic po sadach przez pol roku za durna maseczke


@Slimshader: czy ty byłeś kiedykolwiek w sądzie albo dostałeś jakieś pismo? XDD
K---a jakie to żałosne

A co do mandatów. Maseczki nie nosiłem nigdy na świeżym powietrzu. Czasem na brodzie ale, To jak wychodziłem z urzędu czy ze sklepu z zakupami i nie miałem jak zdjąć.
  • Odpowiedz
@Damianowski: jakim kryterium jest to, czy jest +20 czy -20 stopni? czy noszenie maseczki, gdy jest zimno, jest bardziej usprawiedliwione? czy nienoszenie maseczki w ciepłą pogodę jest mniej nieodpowiedzialne?

to czy noszenie maseczki jest wygodne w taką a nie inną pogodę, nie brzmi jak racjonalny argument, za noszeniem maseczek, czy przeciw noszeniu maseczek
  • Odpowiedz