Wpis z mikrobloga

+20 stopni a ludzie chyba będą p---------c w tych maskach na świeżym powietrzu do 23:59 XD
Połowa nawet na rowerze XD

Co za k---a tępy kraj pod butem XD

#koronawirus
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnie rozwala, jak ludzie mowia, ze to przeciez nie szkodzi itd. Szkodzi, juz jest pelno badan, ze na maseczkach srednio jest pelno bakterii i grzybow, bo ludzie nosza dluzej niz 2h bez wymiany/ porzadnego prania. Takze jest szkodliwe.
  • Odpowiedz
@Damianowski: nie wypowiedziałem się czy chroni czy nie, tylko stwierdziłem że niektórzy uważają że ich chronią i to ich sprawa, każdy ma prawo do własnego zdania. Warto czytać ze zrozumieniem i skupić się bardziej na wartości merytorycznej wypowiedzi a nie na spacjach przed przecinkami.
Użyłem jednego przecinka i wybacz że pojawiła się przed nim spacja, tak mi telefon automatycznie wprowadził, wybacz.
  • Odpowiedz
@Niesmialo_jezdze_tarpanem: użyłeś też kropek, znaków zapytania i innych znaków interpunkcyjnych. A co do tego co napisałeś, to ludzi trzeba edukować i ich uświadamiać a nie pozwalać na głupotę, bo później tacy ludzie mogą np. "uważać" ze można kraść, bo im się należy i to też ich własne zdanie jak to ująłeś
  • Odpowiedz
@Niesmialo_jezdze_tarpanem: "A co do tego co napisałeś, to ludzi trzeba edukować i ich uświadamiać a nie pozwalać na głupotę, bo później tacy ludzie mogą np. "uważać" ze można kraść, bo im się należy i to też ich własne zdanie jak to ująłeś"


Idź ty już na to p--o, "edukować" się na bani, a nie zajmujesz się "edukowaniem" ludzi. Random z internetu i autorytet XD. Nie masz co robić to zmień
  • Odpowiedz
Idź ty już na to p--o, "edukować" się na bani, a nie zajmujesz się "edukowaniem" ludzi. Random z internetu i autorytet XD. Nie masz co robić to zmień pracę, weź sp@#$@j czy coś. Jedyny plus takich wpisów to, że można łatwo dodać na czarnolistę taki "autorytet" i już świat jest piękniejszy z wyrwanym chwastem . Elo.


@jurrek_killer: d--a zabolała co? XD ale spoko za 3 h już nie będziesz musiał
  • Odpowiedz
@Damianowski: popatrz, w takiej Japonii czy Chinach łażą w maskach od dawna żeby nie zarażać innych jak są chorzy, a weź pod uwagę jak wilgotny jest tam klimat i jakie temperatury panują. No ale pewnie są pod butem polskiego rządu XD
  • Odpowiedz
popatrz, w takiej Japonii czy Chinach łażą w maskach od dawna żeby nie zarażać innych jak są chorzy, a weź pod uwagę jak wilgotny jest tam klimat i jakie temperatury panują. No ale pewnie są pod butem polskiego rządu XD


@SmakoszKotow: no TAK. Na pewno teraz Polacy chodzą w maskach bo uświadomili sobie ze w. Japonii i Chinach chodzą xD Zresztą o czym my gadamy, jak w Polacy boją się
  • Odpowiedz