Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że historia covidiotow osadzi i będą o tym pisać w książkach, wasze dzieci i wnuki będą się o tym uczyć i was wytykac palcami. Wy oczywiście się do tego nie przyznacie, ale rujnujecie ten kraj, jesteście zastraszonym byłem z którym można zrobić dosłownie wszystko. Wstyd, hańba. Daliście sobie odebrać resztki godności, pomiataja wami za kurtyna i się z was śmieją. Jedni z drugimi piją flaszkę i liczą miliony z wpływów na walkach, które robią na ogromną skalę. Wasi dziadkowie się w grobach przewracaja! #koronawirus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tygry: Byłem na 2 marszach, wspieralem otwarte biznesy, tłumaczyłem znajomym i rodzinie co jest grane. Dawałem przykład innym idąc nawet bez tej maski, że policja ma to w #!$%@?. Małe rzeczy, ale sam świata nie uzdrowie. A Ty co zrobiłeś?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 ominęła mnie jakaś próba obalenia rządu przez ciebie, lub Twoje badania naukowe na temat zarządzania kryzysowego, prawa międzynarodowego itp.?
  • Odpowiedz
ominęła mnie jakaś próba obalenia rządu przez ciebie


@cecyl: oczekujesz od ziomeczka badań, a nawet jego prostego komentarza ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytać więc gdzie ci jeszcze jakieś elaboraty naukowe podsuwać.
  • Odpowiedz