Wpis z mikrobloga

Jak mnie to śmieszy, jeszcze nie dawno Julki w Polsce klęczały bo w stanach zginął ćpun - recydywista

W strefie gazy giną dzieci, cywile, ludzie normalni którzy znaleźli się w złym miejscu o złej porze i cisza

Widać jak te julki są podatne na manipulacje. Wystarczy że odpowiednie media grillują temat i julki są w stanie klęczeć za jakiegoś ćpuna recydywistę

A normalnych ludzi mają w dupię

  • 33
@Xtreme2007:a ty co zrobiles jak się wydarzyło jedno i drugie? Shitpostowales. Taki obraz twój. Tfu. Wyśmiewać i krytykować (jeszcze żeby celnie i konstruktywnie) to łatwo. Samemu coś zrobić juz gorzej.
Wszyscy podatni na tylko nie ty freethinkerze. Poluzuj fedore.
Btw. Któryś z kolei praktycznie identyczny wpis. Oj picze was dupa reakcjoniści oj piecze xd
Ps. Sytuacja z floydem to miała szerszy kontekst, ale nie pasuje do narracji wiec mondrzej o tym
@norivtoset Samo pisanie czy mówienie o czymś takim jest formą budowania świadomości społecznej, kropla drąży skałę. A krytyka w dużej mierze celna, kraje pierwszego świata i media, a już tym bardziej ich mieszkańcy mają bardzo wybiórcze podejście do problemów na świecie patrz np. Ujgurzy albo właśnie konflikt izraelsko-palestyński, i jeszcze sporo innych kwestii.
@ZostawZiemniaki: Ale jakiej świadomości? Oczywiście ze nie da się przeciwstawić się wszystkim konfliktom/problemom na świcie.
Jedne osoby wybierają klimat, drugie rasizm i brutalność policji, trzeci konflikt w Palestynie.
Bez sensu jest zarzucanie komus ze walczy w jedenj sprawie, a w drugiej nie, zwłaszcza w takiej formie jak op to robi. Zamiast grzecznie wskazywać to wyjeżdża z zarzutami i obelgami.
Czemu to ma służyć? Tylko żeby pokazać „wy jesteście głupi, ja jestem
Widać jak te julki są podatne na manipulacje.

@Xtreme2007: To że żeby obalić kraj światopoglądowo należy indoktrynować jego #rozowepaski to wiadomo nie od dziś.


@giovvanni: Jakieś historyczne przykłady? W sensie - pewnie masz racje, ale chciałem zgłębić temat gdzie / kiedy / kto tak robił w przeszłości.
@Xtreme2007: To normalne, śmierć arabów nikogo nie interesuje. A ten konflikt to dość śliska sprawa, islamiści używają szkół, szpitali i budynków mieszkalnych do wystrzeliwania rakiet a żydzi odpowiadają ogniem. Niech rząd Palestyny zacznie zwalczać Hamas a nie przymyka na nich oko.